Marka: Vogel`s

TMM125 RingO Flex Mount

Akcesoria dla PC / smartfon audio TMM125 RingO Flex Mount Vogel`s

Rozszerz swój punkt widzenia.

Uchwyt FlexMount oferuje najbardziej elastyczny sposób mocowania Twojego tabletu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Vogel’s w zakresie tworzenia uchwytów ściennych do telewizorów, ten stylowy i w pełni regulowany uchwyt, po zamocowaniu do ściany sprawia, że Twój iPad lub Galaxy Tab, wydaje się szybować w powietrzu. Wystarczy, ze nim poruszysz, aby ustawić go dokładnie tam, gdzie potrzebujesz – we właściwym miejscu i pod właściwym kątem. Oferując pełen obrót i pochylenie, FlexMount jest najbardziej stylowym i najbardziej elastycznym sposobem zamocowania Twojego tabletu.

Zaprojektowany z wielką precyzją FlexMount, czerpie z wieloletniego doświadczenia firmy Vogel’s w dziedzinie uchwytów ściennych do telewizorów, głośników i urządzeń wyświetlających.

Uchwyt FlexMount potrafi złożyć się dyskretnie, aby zrównać się ze ścianą lub rozwinąć się, umożliwiając ustawienie tabletu w idealnej pozycji i pochyleniu, aby oglądać film, czytać książkę lub przygotować posiłek korzystając z przepisu w internecie.

Specyfikacja Vogel`s TMM125 RingO Flex Mount

Opinie o Vogel`s TMM125 RingO Flex Mount

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: