Marka: Marmitek

IR Control 10

469 zł
/ sztuka

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 23 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek IR Control 10 – przekaźnik podczerwieni o zasięgu 300 m

Marmitek IR Control 10 to profesjonalny przekaźnik podczerwieni do obsługi – przy użyciu własnego pilota – maksymalnie 4 urządzeń audio-wideo z dużych odległości. Obsługuj przystawkę multimedialną z odległości nawet do 300 metrów, wykorzystując do tego celu własnego pilota i kabel UTP (popularną „skrętkę”). Model IR Control 10 można umieścić praktycznie w niewidocznym miejscu. Jest on wyposażony w 4 diody emitujące podczerwień.

Marmitek IR Control 10

Obsługuj urządzenia audiowizualne z dużych odległości

Marmitek IR Control 10 to profesjonalny przekaźnik podczerwieni, dzięki któremu można nawet z dużych odległości i przy pomocy własnego pilota obsługiwać do 4 urządzeń AV, takich jak dekodery, przystawki multimedialne i amplitunery, które są zamknięte np. w szafce RTV. Po dokupieniu dodatkowych diod emitujących podczerwień Marmitek IRC EM 2 lub Marmitek IRC BL 1 istnieje możliwość obsługi aż 8 urządzeń. Wystarczy umieścić w polu widzenia własnego pilota kompaktowy odbiornik podczerwieni, podłączyć go do modułu umieszczonego w szafce, a następnie podłączyć nadajnik do modułu.  Sygnał z Twojego pilota będzie przesyłany przez odbiornik podczerwieni do modułu, który prześle sygnał dalej do nadajnika. Nadajnik będzie bezpośrednio obsługiwać Twoje urządzenia AV. W ten sposób będziesz mógł zdalnie sterować różnym sprzętem audio-wideo z dużych odległości.

Marmitek IR Control 10

Współpraca ze wszystkimi urządzeniami różnych marek

Marmitek IR Control 10 działa z urządzeniami audio-wideo praktycznie wszystkich producentów, w tym także z modelami pracującymi w nowych standardach podczerwieni takich jak RC-MM, które są wykorzystywane w wielu nowych urządzeniach, w tym np. dekoderach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik filtrowania urządzenie to może być używane także w pobliżu telewizorów oraz w pośrednim świetle słonecznym.

Prosta instalacja i schludny wygląd

Z wyjątkiem niewielkiego odbiornika podczerwieni, który powinien znajdować się w zasięgu pilota, cały zestaw można wygodnie ukryć, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności obsługiwanych urządzeń.

Marmitek IR Control 10

Specyfikacja techniczna Marmitek IR Control 10

  • Zakres częstotliwości: 30 – 60 kHz
  • Zasięg odbiornika podczerwieni: ok. 10 m
  • Kąt odbioru podczerwieni: 90° (+45°/-45° od środka)
  • Długość kabla: 3 m, możliwość przedłużenia do 300 m
  • Wymiary odbiornika (W x S x G): 11 x 40 x 13 mm
  • Wymiary modułu (W x S x G): 20 x 95 x 46 mm
  • Zasilanie modułu: 100-240 VAC 50/60 Hz, zasilacz USB 12 V DC
  • Nadajnik – dioda emitująca podczerwień: 300 cm z wtykiem jack 3,5 mm (mono)

 

Specyfikacja Marmitek IR Control 10

Opinie o Marmitek IR Control 10

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: