Marka: Marmitek

Invisible Control 6

329 zł
/ sztuka

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 16 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek Invisible Control 6 – przekaźnik podczerwieni dla sześciu urządzeń

Marmitek Invisible Control 6 to przekaźnik podczerwieni, który umożliwia obsługą do sześciu zamkniętych w szafce urządzeń audiowizualnych takich jak amplituner, odtwarzacz czy dekoder za pomocą własnego pilota. Model ten można postawić w dyskretnym miejscu i współpracuje ze wszystkimi urządzeniami obsługiwanymi za pomocą podczerwieni. W zestawie znajduje się odbiornik podczerwieni, moduł podczerwieni i sześć diod emitujących podczerwień (przykleja się je do każdego urządzenia, które chcemy obsługiwać).

Marmitek Invisible Control 6

Obsługuj urządzenia zamknięte w szafce

Invisible Control 6 pozwala na obsługę za pomocą własnego pilota dekoderów, przystawek multimedialnych, odtwarzaczy Blu-ray i amplitunerów zamkniętych w szafce. Wystarczy tylko umieścić w polu widzenia własnego pilota bardzo mały odbiornik podczerwieni, podłączyć go do modułu umieszczonego w szafce, a następnie podłączyć nadajniki do modułu. 

Sygnał z twojego pilota będzie przesyłany przez odbiornik podczerwieni do modułu, który prześle sygnał dalej do nadajników. Nadajniki będą bezpośrednio obsługiwać twoje urządzenia audiowizualne. W ten sposób nie będziesz musiał już otwierać drzwi do swojej szafki, aby korzystać ze swoich urządzeń AV takich jak dekoder, odtwarzacz Blu-ray, amplituner czy przystawka multimedialna.  

Marmitek Invisible Control 6

Prosta instalacja i schludny wygląd

Z wyjątkiem bardzo małego odbiornika podczerwieni, który powinien znajdować się w zasięgu pilota, cały zestaw można umieścić poza zasięgiem wzroku, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności obsługiwanych urządzeń. Invisible Control 6 jest zasilany przez USB (zasilacz znajduje się w zestawie) i może być podłączony do portu USB jednego z urządzeń audiowizualnych.

Współpraca ze wszystkimi urządzeniami różnych marek

Marmitek Invisible Control 6 działa praktycznie ze wszystkimi modelami urządzeń audiowizualnych wszystkich producentów, w tym także urządzeniami pracującymi w nowych formatach podczerwieni takich jak RC-MM, które są wykorzystywane w wielu nowych urządzeniach HD, na przykład w dekoderach.

Marmitek Invisible Control 6

Zaawansowane techniki filtrowania

Dzięki zastosowaniu najnowszej na rynku technologii filtrowania Invisible Control 6 może być używany w pobliżu płaskich telewizorów LCD i LED oraz w pośrednim świetle słonecznym. Urządzenie to zostało również sprawdzone pod kątem współpracy ze wszystkimi europejskimi dekoderami TV.

Specyfikacja techniczna Marmitek Invisible Control 6

  • Zakres częstotliwości: 30 – 60 kHz
  • Zasięg odbioru podczerwieni: ok. 10 metrów
  • Kąt odbioru podczerwieni: 60° (+30°/-30° od środka)
  • Długość kabla: 300 cm
  • Wymiary odbiornika (wys. x szer. gł.): 11 x 15 x 30 mm
  • Wymiary modułu (wys. x szer. gł.): 19 x 80 x 43 mm
  • Zasilanie modułu: 100-240 VAC 50/60 Hz, zasilacz USB 5 V DC (w zestawie) lub przez kabel mini-USB (sprzedawany osobno)
  • Nadajnik- przyklejana dioda emitująca podczerwień: 100, 200 i 300 cm z wtykiem jack 2,5 mm (mono)

 

 

Specyfikacja Marmitek Invisible Control 6

Opinie o Marmitek Invisible Control 6

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: