Marka: IsoTek

System Set Up - płyta kalibracyjna

149 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 7 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek System Set Up - płyta kalibracyjna

Isotek High Resolution Full System Enhancer to zbiór specjalnie przygotowanych ścieżek z opracowanymi algorytmami, składającymi się na unikatowy zbiór sygnałów, które umożliwiają zredukowanie czasu testowania i wygrzewania urządzeń audio. Płyta pozwala również rozmagnesować komponenty audio i audio-wideo.

IsoTek System Set Up - płyta kalibracyjna

Płyta kalibracyjna Full System Enhancer stanowi „intensywny trening” dla naszego systemu audio. Na dysku zebrana została specjalna kompilacja sygnałów, pomagająca w „rozgrzaniu” nowego urządzenia audio, jak również rozmagnesowaniu użytkowanych komponentów hi-fi oraz odmłodzeniu całego zestawu audio.

Istotnym jest, aby napędzać system audio do pracy w pełnym zakresie częstotliwości i amplitud, z jakimi może mieć do czynienia w przyszłości. Stąd nagrane na płytę dźwięki pozwalają na pokrycie całego pasma przenoszenia, zapewniając przy tym, że np. sygnały o wysokiej amplitudzie łączą się z sygnałami o dużej prędkości.

Pożądane sygnały – w odniesieniu do elektroniki – cechują się wysoką szybkością działania, łączącą się z kilkoma skokami o wysokiej amplitudzie. Wszystkie zebrane sygnały zostały stworzone ze ścisłymi kryteriami matematycznymi – w ten sposób największy nacisk nakładany jest na ważne części systemu, bez jakiegokolwiek zagrożenia dla jego elementów.

Specyfikacja IsoTek System Set Up - płyta kalibracyjna

Opinie o IsoTek System Set Up - płyta kalibracyjna

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Bogumił

  Ocena:
  Ocena: 5
  Płyta idealna do kalibracji starszych systemów audio, które nie posiadają np. mikrofony YPAO. Całe pasmo przenoszenia zawarte w nagraniach, poszczególne częstotliwości w osobnych nagraniach są bardzo wygodnym rozwiązanie i znacznie pomagają w kalibracji systemu. Dzięki tej płycie odkryłem również, że w jednej z moich kolumn nie działa głośnik wysokotonowy, czego wcześniej nie mogłem wychwycić.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: