Amplitunery


Amplitunery należą do najbardziej uniwersalnych konstrukcji w świecie domowego hi-fi. Urządzenia te łączą w sobie funkcję przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i tunera FM. Dzięki temu wystarczy podłączyć urządzenie do kolumn głośnikowych, aby móc niemal natychmiast cieszyć się muzyką. Każdy użytkownik decydujący się na amplituner może wybierać spośród konstrukcji opracowanych przez projektantów firm m.in. Yamaha, Rotel i NAD.  

Nowoczesne amplitunery mogą współpracować z niemal dowolnymi źródłami muzyki, analogowymi i cyfrowymi, w tym z odtwarzaczami przenośnymi i smartfonami, a do tego obsługują formaty wysokiej rozdzielczości, np. FLAC 192 kHz/24 bity. Podobnie jak wzmacniacze zintegrowane, także w amplitunerach projektanci często stosują tryb Pure Direct, który omijając obwody regulacji barwy dźwięku zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku. Potwierdzeniem uniwersalnego charakteru amplitunerów są także wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe, które można znaleźć w wielu nawet przystępnych cenowo konstrukcjach.

Na szczególną uwagę zasługują amplitunery z funkcjami sieciowymi, za pomocą których można słuchać nagrań udostępnionych w domowej sieci, a także tysięcy internetowych stacji radiowych. Atutem sieciowych amplitunerów jest również kompatybilność z aplikacjami, za pośrednictwem których można obsługiwać urządzenie.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Amplituner stereo NAD C725BEE
Wyprzedaż

NAD C725BEE

NAD
Amplitunery
3 599 zł
1 999

Amplituner stereofoniczny NAD C725BEE wyposażony jest w tuner FM/AM i najnowsze rozwiązania, m.in.: PowerDrive, Distortion Canceling Circuit, BEE Clamp. Urządzenie można doposażyć w opcjonalny moduł DAB.

Prosimy o kontakt

TEAC CR-H101

TEAC
Amplitunery
2 399

Model CR-H101 to przedstawiciel nowej generacji amplitunerów CD opracowanych z myślą o odtwarzaniu dźwięku hi-res. Urządzenie obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Funkcjonalność modelu zwiększają tuner FM i cyfrowy port USB.

Prosimy o kontakt
CR-H101DAB
Wyprzedaż

TEAC CR-H101DAB

TEAC
Amplitunery stereo
2 599 zł
1 999

Model CR-H101DAB to przedstawiciel nowej generacji amplitunerów CD opracowanych z myślą o odtwarzaniu dźwięku hi-res. Urządzenie obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Wszechstronność modelu zwiększają analogowy tuner FM i cyfrowy DAB+ oraz port USB.

Prosimy o kontakt

Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha
Amplitunery stereo
1 799

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo. Ten bogato wyposażony model kompatybilny jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i łączy wygodę użytkowania z szerokim dostępem do muzyki.

Yamaha MusicCast R-N402D

Yamaha
Amplitunery stereo
2 295 zł
1 859

Yamaha MusicCast R-N402D to amplituner stereo, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego urządzenia. Wszechstronność modelu zwiększa obsługa systemu MusicCast, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także tuner cyfrowy DAB+.

MusicCast R-N602
Bestseller

Yamaha MusicCast R-N602

Yamaha
Amplitunery
2 649 zł
2 298

Yamaha R-N602 jest sieciowym amplitunerem hi-fi, gwarantującym wysoką jakość dźwięku i umożliwiającym odtwarzanie plików hi-res, w tym DSD 5,6 MHz. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki i przekonuje możliwością współpracy z systemem MusicCast.

Yamaha MusicCast R-N803D

Yamaha
Amplitunery stereo
3 699

Yamaha MusicCast R-N803D wprowadza do świata sieciowych amplitunerów doskonałą jakość dźwięku. Projektanci osiągnęli ten cel wykorzystując najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), a także sięgając po wyrafinowaną technologię YPAO, która stosowana jest w amplitunerach AV.

Pioneer NC-50DAB

Pioneer
Amplitunery stereo
3 299

NC-50DAB to wszechstronna konstrukcja, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner DAB. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a. Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą aplikacji.

Amplituner Yamaha R-N301
Bestseller

Yamaha R-N301

Yamaha
Amplitunery
1 599 zł
1 149

Zaawansowany sieciowy amplituner hi-fi Yamaha R-N301kompatybilny z technologią AirPlay i obsługujący pliki FLAC i WAV 192 kHz/24 bity. Urządzenie zapewnia wysokiej jakości dźwięk z różnorodnych źródeł dźwięku, w tym serwisów strumieniowych i radia internetowego, i wyposażone jest m.in. w wejście cyfrowe umożliwiające podłączenie do telewizora.

Yamaha R-S202D

Yamaha
Amplitunery
1 099 zł
998

Yamaha R-S202D jest najnowszym amplitunerem stereo, który łączy wysoką jakość dźwięku z dostępem do radiofonii cyfrowej DAB+, jak i konwencjonalnej FM. Funkcjonalność urządzenia zwiększa Bluetooth i duża moc (100 W x 2), co pozwala nagłośnić nawet duże pomieszczenia odsłuchowe. 

Yamaha R-S300

Yamaha
Amplitunery
1 549 zł
1 049

Amplituner stereo Yamaha R-S300 o mocy 50 W na kanał, wyposażony w tuner FM/AM z pamięcią 40 stacji i wzbogacony o tryb Pure Direct. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wyjście dla subwoofera i gniazdo do podłączenia stacji dokującej do iPoda.

Yamaha R-S700

Yamaha
Amplitunery
2 499 zł
1 919

Amplituner stereo Yamaha R-S700 o mocy 100 W, wyposażony w tuner FM/AM z pamięcią 40 stacji i tryb Pure Direct. Funkcjonalność urządzenia zwiększa wyjście dla subwoofera, gniazdo do podłączenia stacji dokującej do iPoda i selektor głośników.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław