Pro-Ject
Nowość

6-PERSPEX DC SB BEZ WKŁADKI

Marka
Pro-Ject
Kategoria
Gramofony
6 490
sztuka
6 990 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pro-Ject 6 Perspex DC SB bez wkładki

Następca dobrze przyjętego modelu Perspective I/II to ważny krok w kierunku czystszego i bardziej precyzyjnego brzmienia, co potwierdzają zastosowane w nim rozwiązania technologiczne.

Jednym z najważniejszych elementów urządzenia jest nowe ramię. Wykonane z wykorzystaniem włókien karbonowych, osadzone na nowym zawieszeniu i wsparte przeciwwagą z absorberem sorbotanowym, pozwala znacznie zmniejszyć drgania destrukcyjnie wpływające na jakość brzmienia.

Wspierają je w tym: masywny talerz o masie 2 kilogramów, oparty na konstrukcji „sandwich” i pokryty 4-milimetrową warstwą winylu, oraz masywne sub-chassis, wykonane ze sztucznego kamienia i osadzone na trzech magnesach.  

6-PerspeX to również cichy silnik AC z napędem paskowym, odwrócone łożysko z kulką ceramiczną, które pomaga podnieść precyzję obrotu talerza, oraz zewnętrzny zasilacz, który pozwolił wyeliminować ewentualne zakłócenia elektromechaniczne.

Pro-Ject 6-PerspeX to również efektowna przeźroczysta akrylowa baza, umiejscowiona na trzech regulowanych nóżkach (w których zastosowano system Sorbothane) oraz poziomnica, pozwalająca prawidłowo ustawić sub-chassis.

Model 6-PerspeX, oraz inne gramofony marki Pro-Ject, dostępne są w salonie Top Hi-Fi & Video Desing w Warszawie na ulicy Gen. Wł. Andersa 12. Lok. LU2

Sekcja ramienia
Typ ramienia Klasyczne
Typ wkładki Nie
Stosunek sygnał/szum - 73dB
Odczyt płyty Nie
Sekcja napędu
Prędkość obrotowa 33, 45
Przeniesienie napędu Pasek
Inne
Wyjście USB Nie
Wbudowany przedwzmacniacz Nie
Pokrywa w komplecie Tak
Zasilanie
Pobór mocy (max) 6 W
Pobór mocy (standby) < 0,3 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 460 x 183 x 365
Waga kg 11
Katalog
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław