Słuchawki Koss UR55

Studyjne słuchawki Koss UR55 to profesjonalna konstrukcja, która zapewnia wrażenia podobne do tych, jakie zapewnia muzyka odtwarzana na żywo podczas koncertów, odbywających się na otwartej przestrzeni.

Facebook Koss Polska

Słuchawki Koss UR55 gwarantują szybkie, dynamiczne i wysokiej jakości brzmienie, a ich otwarta konstrukcja sprawia, że użytkownik może cieszyć się najwyższym komfortem odsłuchu.


Słuchawki Koss UR55 wyposażone są w magnesy wykonane z neodymu, boru i żelaza. Te materiały, wraz z dodatkowymi elementami, zapewniają bardzo szerokie pasmo przenoszenia i wysokiej jakości dźwięk. Słuchawki dostarczają mocny bas i jednocześnie przejrzyste wysokie tony, co w połączeniu z wyrównaną charakterystyką częstotliwościową gwarantuje fantastyczne wrażenia akustyczne.

Model Koss UR55 został zaprojektowany tak, aby nie tylko zapewniać doskonałe brzmienie, lecz także gwarantować wysoki komfort użytkowania. Wygodę zwiększają wypełnione pianką nauszniki otoczone miękkim kołnierzem, a pałąk nagłowny wzmocniony jest metalowym pasem i w środkowej części wykończony specjalną wyściółką. Funkcjonalność zwiększają obrotowe nauszniki, ułatwiające przyłożenie słuchawek do jednego ucha. Słuchawki Koss UR55 dostarczane są z odpornym na splątanie przewodem o długości 1,2 m.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss UR55

Impedancja (Ω)36
Pasmo przenoszenia (Hz)18 – 22 000
Czułość (dB/V)100
KonstrukcjaOtwarta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak

Opinie o Koss UR55

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: