Marka: Sennheiser

GSP 350

Sennheiser GSP 350

Najlepsze gry pozwalają przenieść się na całkowicie nowy poziom emocji związanych z komputerowymi rozgrywkami. Ale żeby w pełni docenić to, co zapewniają najnowsze produkcje, potrzebujesz doskonałych słuchawek. Takich jak Sennheiser GSP 350.

Ten zamknięty model wokółuszny dosłownie przenosi użytkownika do wirtualnego świata. Dzięki intuicyjnemu w obsłudze modułowi Surround USB słuchawki dostarczają niewiarygodny dźwięk 7.1 Dolby Surround. Moduł ten współpracuje z komputerami PC i gwarantuje całkowicie nowy poziom realizmu. Użytkownik może szybko przełączać się pomiędzy trybem stereo i Dolby 7.1, a specjalne oprogramowanie umożliwia dopasowanie charakterystyki brzmienia do oczekiwań gracza lub uruchomionej gry. Do dyspozycji użytkownika są cztery ustawienia: GRA, ESPORT, MUZYKA, WYŁĄCZONY.

Sennheiser GSP 350


W uzyskaniu spektakularnych efektów dźwiękowych pomaga także sama konstrukcja słuchawek. Poduszki wokółuszne wypełnione są pianką z efektem pamięci. Dzięki temu idealnie dopasowują się do kształtu głowy i tworzą szczelną izolację akustyczną. Chroni ona przed przedostawaniem się do uszu dźwięków z zewnątrz. Teraz można w pełni skupić się na grze.

Model GSP 350 zapewnia także najwyższy komfort użytkowania. Luksusowo wykończone nauszniki zostały opracowane przy wykorzystaniu efektów badań nad ergonomią ludzkiego ucha. W efekcie zapewniają maksymalną wygodę nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Dalszą poprawę komfortu użytkowania przynosi pałąk nagłowny, który skutecznie rozkładając ciężar słuchawek pozwala całkowicie zapomnieć o ich obecności.

Sennheiser GSP 350

Komunikację z innymi graczami ułatwia zintegrowany ze słuchawkami mikrofon. Wyposażony w układ redukcji szumów perfekcyjnie redukuje odgłosy otoczenia, gwarantując czystość i wyrazistość brzmienia mowy. Mikrofon jest także wygodny w obsłudze – wystarczy unieść wysięgnik, na którym jest zamocowany, aby go wyciszyć.

Funkcjonalność słuchawek zwiększają wymienne przewody. Opcjonalne kable umożliwiają podłączenie GSP 350 do komputera Mac, konsoli do gier, smartfona lub tabletu.

Specyfikacja Sennheiser GSP 350

Impedancja (Ω)19
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 26000
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.360

Opinie o Sennheiser GSP 350

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Sennheiser GSP 350

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: