Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki multimedialne Koss SB49

Facebook Koss Polska

KOSS jest bardzo znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swoich produktów wybór szerokiej palety modeli wedle konkretnych potrzeb. Słuchawki Koss SB49 to profesjonalne, lekkie słuchawki o stabilnej i wygodnej konstrukcji.

Idealne rozwiązanie dla graczy komputerowych oraz wielbicieli rozmów telefonicznych VoIP. Głęboki bas oraz dobra izolacja szumu z zewnątrz to główne cechy tego modelu. Dynamiczne elementy wytwarzają duży zakres częstotliwości: w przypadku słuchawek jest to 18 Hz – 20 000 Hz, a przy mikrofonie 100 Hz – 16 000 Hz.

Nauszniki wykonane z miękkiej gąbki pokrytej skórą ekologiczną idealnie izolują zewnętrzne szumy. W czasie rozmowy dźwięki nie są zakłócane hałasem z zewnątrz dzięki zastosowaniu technologii CVT (Clear Voice Technology).

Bez wątpienia, jedną z ważniejszych cech słuchawek Koss SB49, a w szczególności dla graczy uczęszczających w LAN party lub zagorzałych podróżników, jest na pewno opcja symetrycznego złożenia słuchawek. Wtyczka 1,8” daje możliwość podłączenia różnorodnego sprzętu.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)100
Pasmo przenoszenia (Hz)18 - 20 000
Zniekształcenia (%)0,2
Czułość (dB/V)103
Długość przewodu (m)2,44
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Waga kg1
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Marka: Koss

SB49

Cena promocyjna 159 zł Normalna cena 249 zł
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 100
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 18 - 20 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Koss SB 49 Słuchawki multimedialne. KOSS jest bardzo znanym producentem wysokiej jakości słuchawek, umożliwiającym konsumentom swoich produktów wybór szerokiej palety modeli wedle konkretnych potrzeb. SB 49 to profesjonalne, lekkie słuchawki o stabilnej i wygodnej konstrukcji.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: