Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audeze SINE to dla wielu fanów słuchawek kolejny krok naprzód. To pierwsza na świecie nauszna konstrukcja, którą projektanci wyposażyli w magnetyczne przetworniki planarne. Model ten łączy przykuwające uwagę nowoczesne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania i wspomnianą już, wiodącą technologią planarną. Słuchawki SINE są lekkie, dzięki składanej konstrukcji łatwe do przewożenia, a przy tym wyposażono je w przewód Cipher Lightning ze zintegrowanym wzmacniaczem/przetwornikiem cyfrowo/analogowym z cyfrowym układem DSP. Ich precyzyjny dźwięk sprawia, że SINE są niezwykle popularne wśród cenionych na całym świecie twórców, którzy na co dzień pracują m.in. w studiach nagraniowych.

Audeze-Sine-table

W modelu SINE projektanci zastosowali nowatorskie rozwiązanie techniczne, stosowane także we flagowych konstrukcjach Audeze – ultralekką, wykonaną w nanoskali membranę, która jednocześnie ma trzykrotnie większą powierzchnię niż membrany tradycyjnych słuchawek dynamicznych. Dzięki temu słuchawki gwarantują krótszy czas reakcji i niezwykle głęboki, precyzyjny  bas. Ponadto konstruktorzy wykorzystali firmową technologię Fazor, która przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem. Najwyższa jakość brzmienia to również zasługa opatentowanej technologii Uniforce, która zapewnia jednakową siłę napędową na całej powierzchni membrany, dzięki czemu podczas pracy wszelkie zniekształcenia redukowane są niemal do zera.

Audeze wzbogaciło swój model w pierwszy na świecie 24-bitowy przewód Lightning pozwalający cieszyć się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości. Kabel Cipher znacząco udoskonala jakość brzmienia. Dzięki specjalnemu układowi elektronicznemu sygnał high-res audio omija wewnętrzny przetwornik oraz wzmacniacz iPhona i zostaje przesłany do wbudowanego w przewód wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego z układem DSP. Funkcjonalność kabla Cipher zwiększa mikrofon kompatybilny z asystentem głosowym Siri.

Audeze-Sine-couple

Audeze pozwala także w czasie rzeczywistym dopasowywać brzmienie, do czego służy aplikacja Audeze DSP na systemy operacyjne iOS. Aplikacja umożliwia zapamiętanie dwóch ustawień krzywej korekcji, które zostają aktywowane przy włączaniu urządzeń. Za pomocą 10-pasmowego korektora użytkownik może w czasie rzeczywistym zmieniać m.in. poziom basu i tłumić nienaturalne skoki w kiepsko zrealizowanych nagraniach.

Słuchawki SINE, tak jak pozostałe konstrukcje Audeze, produkowane są ręcznie i powstają w amerykańskiej fabryce w Kalifornii. Model ten wykorzystuje wytrzymałą ramę z aluminium i wykończony jest najwyższej jakości skórą. Pałąk nagłowny zaprojektowany jest tak, aby idealnie dopasowywał się do dowolnego kształtu głowy i zapewniał komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

Audeze-Sine-girl

TypNauszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)20
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 50 000
Zniekształcenia (%)<1%
Długość przewodu (m)1.25
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeLightning
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.23

Marka: Audeze

Sine Black kabel Apple Lightning

2 495 zł /sztuka
  • Typ: Nauszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 20
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 50 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 125 zł

Sprawdź szczegóły

Audeze SINE to pierwsza na świecie nauszna konstrukcja, którą projektanci wyposażyli w magnetyczne przetworniki planarne. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: