Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss UR50

UR50 to słuchawki wyróżniające się bardzo dobrą izolacją od hałasu.

Facebook Koss Polska

Dzięki zamkniętej konstrukcji ograniczają ilość dźwięków przedostających się do wnętrza nauszników, a przy tym sprawiają, że do uszu słuchacza dociera mocny i gęsty bas. Wysoka jakość brzmienia to zasługa zastosowania magnesów wykonanych z neodymu, boru i żelaza.


Podobnie jak inne modele słuchawki Koss UR50 zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego odsłuchu. Miękka wyściółka, którą pokryty jest pałąk nagłowny, zwiększa wygodę użytkowania, a metalowy wspornik gwarantuje wymaganą wytrzymałość. Dzięki obrotowej konstrukcji nauszniki można złożyć na płasko, co ułatwia m.in. przewożenie słuchawek. UR50 wyposażone są w 1,2-m przewód Koss Flex-cord, który wyróżnia się zwiększoną trwałością i odpornością na splątanie.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypWokółuszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)36
Pasmo przenoszenia (Hz)16 – 22 000
Czułość (dB/V)102
Długość przewodu (m)1,2
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładanieTak
Sterowanie + mikrofonBrak

Marka: Koss

UR50

189 zł
/ sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Impedancja (Ω): 36
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 16 – 22 000

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Eleganckie słuchawki studyjne wyróżniające się doskonałą izolacją od hałasu, żwawym basem i wysokim komfortem użytkowania. Obrotowe nauszniki ułatwiają korzystanie UR50 np. w studiu, a także przewożenie słuchawek.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: