Marka: KEF

LS50 wireless biały

KEF LS50 Wireless

 

Uwolnij swoją muzykę

KEF LS50 Wireless to kompletny, w pełni aktywny, bezprzewodowy system muzyczny przeznaczony do odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Konstrukcja została oparta na wielokrotnie nagradzanych głośnikach LS50 i zapewnia wyjątkową jakość brzmienia, która niegdyś była możliwa jedynie przy połączeniu kilku oddzielnych zaawansowanych komponentów audio.

  • Kolumny aktywne z wbudowanym wzmacniaczem i odtwarzaczem sieciowym
  • Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami mobilnymi
  • Wbudowane serwisy muzyczne (Spotify, Tidal, Roon), łączność Bluetooth (4.0 z aptX)
  • Możliwość podłączenia telewizora (gniazdo optyczne), komputera (gniazdo USB-B) i innych urządzeń (RCA)
  • Obsługa za pomocą pilota, panelu dotykowego na głośniku i aplikacji
  • Odtwarzanie plików hi-res (192kHz/24-bit)

KEF LS50 Wireless

Kompleksowa łączność

Szeroki zakres opcji łączności LS50 Wireless umożliwia połączenie z wieloma urządzeniami. LS50 Wireless udostępnia możliwość odtwarzania ulubionej muzyki bezpośrednio na głośnikach poprzez usługi Spotify i TIDAL. Możliwe jest również połączenie z Wi-Fi 2,4GHz/5GHz oraz Bluetooth 4.0 z zastosowaniem kodeków aptX. System zawiera także optyczne złącze TOSLINK, analogowy RCA oraz pozwala na podłączenie przez asynchroniczny port USB typu B. Łącznie można podłączyć aż do 12 urządzeń – maksymalnie 8 za pomocą Bluetooth – i wygodnie między nimi się przełączać. LS50 Wireless są także kompatybilne z systemem Roon, dzięki czemu zarządzanie Twoją biblioteką plików muzycznych i ich odtwarzanie będzie jeszcze łatwiejsze.

KEF LS50 Wireless

Wygodne sterowanie

Pełną kontrolę nad kolumnami LS50 Wireless można uzyskać za pomocą dotykowego panelu sterowania lub specjalnie dołączonego pilota. Dostępne na systemy iOS i Android dedykowane aplikacje – KEF Control oraz KEF Stream – pomagają w optymalizacji dźwięku w różnych pomieszczeniach.

Najwyższa rozdzielczość od początku do końca

Każda część informacji pochodzącej ze źródła muzycznego o wysokiej rozdzielczości jest w pełni odtwarzana za pomocą cyfrowej, biegnącej od wejścia do wyjścia, ścieżki sygnałowej o wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24bity. W ten sposób sygnał płynący od wejścia do wzmacniaczy jest całkowicie cyfrowy i w wyróżniającej się rozdzielczości. Zastosowanie standardowego zakończenia RJ45 dla kabli łączeniowych między głośnikami oraz ekranowany kabel Cat 6 pozwoliły na poprawę przepustowości i wydajności w LS50 Wireless, jednocześnie odrzucając szum i sprawiając, że dźwięk dochodzący z LS50 Wireless jest stale w najwyższej możliwej jakości. Dodatkowo kolumny zostały wyposażone w dedykowany DAC na kanał, przedwzmacniacz strumieniowy, a także wzmocnienie 2 x 230 W w konfiguracji bi-amp dual mono.

Specyfikacja KEF LS50 wireless biały

Moc wzmacniaczaLF: 200W HF: 30W
Pasmo przenoszenia40Hz – 47kHz (More bass extension); 43Hz – 47kHz (Standard); 46Hz – 47kHz (Less bass extension)
WiFiTak
AirPlayNie
BluetoothTak (aptX™)
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Rodzaj złączaBrak
Wejście analogoweTak (RCA)
Wejście cyfroweOptyczne
PilotNie
Wymiary (S x W x G) mm200 x 300 x 308
Waga kglewy: 10 kg, prawy: 10,2 kg
InneTidal, Spotify

Opinie o KEF LS50 wireless biały

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: