Marka: Sennheiser

G4ME ONE biały

Sennheiser Game One

Sennheiser Game One są zaawansowanymi słuchawkami zaprojektowanymi specjalnie dla miłośników gier komputerowych. Ze swoją otwartą, wokółuszną konstrukcją, gwarantują wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Ten topowy, high-endowy model wyposażony jest w przetworniki, które zostały zoptymalizowane tak, aby zapewniały ekstremalnie precyzyjny dźwięk, bez względu na rodzaj gry, w której uczestniczysz. Dzięki Game One podczas rozgrywek zapewnisz sobie wysoki poziom adrenaliny, słysząc każde uderzenie, a nawet najmniejszy szelest.

Sennheiser GAME ONE

Stworzone z myślą o graczach, wyróżniają się niesamowitym komfortem użytkowania. Wykończone welurem muszle wokółuszne są przyjemne w dotyku i ułatwiają przepływ powietrza. Cała konstrukcja jest przy tym niezwykle lekka, a jednocześnie wytrzymała. Wygodę użytkowania zwiększa wysokiej klasy mikrofon z  funkcją automatycznego wyciszenia. Wystarczy unieść ramię, na którym zamocowany jest przetwornik, aby twoja wypowiedź nie została przekazana innym uczestnikom rozgrywki. Aby zapewnić maksymalną przejrzystość przekazu, mikrofon współpracuje z układem redukcji hałasu, dzięki czemu twój głos zawsze będzie słyszalny czysto i wyraźnie.

Sennheiser GAME ONE

Podczas dynamicznych akcji, bardzo ważnym elementem jest możliwość szybkiego i łatwego dostępu do regulacji głośności. Prawa słuchawka wyposażona jest w wygodne w użyciu pokrętło, za pomocą którego w intuicyjny sposób zmienisz poziom głośności – bez straty czasu na szukanie pilota wbudowanego w przewód. Funkcjonalność modelu Game One zwiększa możliwość współpracy z wieloma platformami. Słuchawki wyposażone są w wymienne przewody, kompatybilne z komputerami PC i Mac, konsolami, smartfonami i tabletami.

Sennheiser GAME ONE

Specyfikacja Sennheiser G4ME ONE biały

Impedancja (Ω)50
Pasmo przenoszenia (Hz)Słuchawki: 15-28,000 Hz, Mikrofon: 50-16,000Hz
Czułość (dB/V)Mikrofon: -38 dBV at 94 dBSPL
KonstrukcjaOtwarta
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0.300

Opinie o Sennheiser G4ME ONE biały

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Publikacje na temat Sennheiser G4ME ONE biały

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: