Marka: Devialet

Phantom I Bluetooth (Recertified)

 

Devialet Phantom I Bluetooth

Najlepszy system muzyczny na świecie!

Devialet Phantom jest urządzeniem, które zastępuje wszystkie istniejące systemy - głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, stacje dokujące, zestaw kina domowego czy multiroom.

Moc, czystość brzmienia i precyzja na niespotykaną dotychczas skalę. Stań się właścicielem najlepszego głośnika bezprzewodowego na świecie, który odtworzy muzykę poprzez Wi-Fi. Głośnika, który zawsze będzie na czasie z najnowszymi trendami czego dowodem jest najnowsza aktualizacja oprogramowania umożliwiające połączenie Bluetooth Qualcomm® aptX™ ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w tę technologię. Aktualizacja przekazana na wasze ręce przez francuskich inżynierów całkowicie za darmo!

Devialet Phantom BluetoothZ Phantomem jesteś w stanie bezprzewodowo odtworzyć całą swoją muzyczną kolekcję zgromadzoną zarówno na komputerze, smartfonie lub tablecie. Oprócz muzyki zgromodzonej na tradycyjnych nośnikach otrzymujesz dostęp do internetowych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, serwisów streamingowych wideo, np. YouTube, Netflix, a także tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata. 

Jakby się jednak okazało, że jeden Devialet Phantom to za mało możesz dodać drugą sztukę i w ten prosty sposób stać się właścicielem nowoczesnego systemem stereo w oparciu o dwa Phantomy i router Dialog!

Już jeden Phantom pracujący solo dostarcza niezwykłych doświadczeń, niemal niewiarygodnych w odniesieniu do tak kompaktowego systemu. Dodając drugiego Phantoma odkryjesz nowy świat: jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej przestrzenny, jeszcze bardziej wyjątkowy, całkowicie zachwycający. Zapomnij o wzmacniaczu, odtwarzaczu płyt CD i kolumnach głośnikowych! Dzięki systemowi Devialet zastąpisz tradycyjny system Hi-Fi. Nie musisz szukać dalej. Oto przed Tobą znajduje się  nowoczesny, bezkompromisowy zestawu Hi-Fi. Nie da się obojętnie przejść przejść obok Phantomów.

A czy chciałbyś aby Twoje ulubione nagrania rozbrzmiewały w wielu pomieszczeniach jednocześnie? Devialet Phantom może być również niezastąpionym urządzeniem to tego typu zadania.

Możesz połączyć aż do 24 Phantomów i stać się posiadaczem najdoskonalszego systemu multiroom. 2, 3, 4… 24 Silver Phantomów, które są zsynchronizowane za pomocą routera Dialog. Całością sterujesz niezwykle intuicyjną, prostą, nowoczesną aplikacją Devialet Spark, która umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach Phantom znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Po prostu bez żadnych ograniczeń. Odtwarzasz to co Ty chcesz, gdzie chcesz!

A jeżeli jesteś fanem filmów i chciałbyś aby kino zawitało do Twojego domu to urządzenia Devialet Phantom są urządzeniami z którymi nie będziesz się nudził.

To dzięki nim niezapomniane wrażenia sali kinowej będziesz miał w domowym zaciszu. Wystarczy włączyć Phantoma i już po chwili możesz rozkoszować się fantastycznymi wrażeniami towarzyszącymi podczas oglądania ulubionych filmów. Od teraz doznania do tej pory zarezerwowane tylko dla sal kinowych będą dostępne w Twoim domu! Zaproś przyjaciół i wspólnie doświadczajcie potęgi i mocy dźwięku jaką oferują urządzenia Devialet. A po zakończonym seansie filmowym bez problemu możecie wpólnie rozpocząć seans muzyczny. Wystarczy, że znajomi będą podłączeni do Twojej sieci Wi-Fi a dzięki aplikacji Spark uzyskasz dostęp do całej muzyki Twoich przyjaciół. Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy i tylko z Devialetem Phantom możesz tworzyć wspólną, wirtualną listę otwarzania.

Oprócz tego Twój Phantom będzie zawsze nowoczesny i aktualizowany do najnowszych trendów.

A to dzięki temu, że inżynierowie Devialet cały czas pracują nad tym aby Twoje urządzenie było na bieżąco ukatulaniane o nowinki techniczne. Wszystko to otrzymujesz dzięki bezpłatnemu systemowi aktualizacji. Z nami możesz mieć pewność, że urządzenie będzie na czasie jeszcze przez wiele lat. Tylko Devialet oferuje tak wiele za darmo! A jakie nowinki techniczne zamknięte są w tym niezwykłym urządzeniu? Czym jest Phantom?

Jakie rozwiązania konstrukcyjne skrywa to niezwykłe urządzenie?

Phantom tworzy nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który zmieni Twój sposób słuchania muzyki, dostarczając moc i emocje. Sercem urządzenia są opatentowane technologie czyli to, co rozsławiło firmę Devialet na całym świecie: technologia ADH Intelligence®, SAM Processing® oraz HBI®. Silver Phantom jest owocem blisko 10 lat prac badawczo-rozwojowych i urzeczywistnieniem niemal 100 patentów. To prawdziwe dzieło sztuki, które mimo niezwykle złożonego wnętrza, na zewnątrz eksponuje prostotę i wrodzoną elegancję. Odkryj bogactwo wielokrotnie odsłuchiwanych utworów, ale po raz pierwszy w pełnej swojej krasie – od basu schodzącego do 16 Hz, aż do precyzyjnych wysokich tonów sięgających 25 kHz, bez szumu tła i bez zniekształceń. A wszystko przy mocy sięgającej 1200 W i ciśnieniu dźwięku na poziomie 105 dB.

A wszystko zamknięte w 6 litrach objętości!

Zapraszamy do jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design aby przekonać się o możliwościach tego rewolucyjnego urządzenia.

 

Dostępne w promocji urządzenia nie obsługują technologii AirPlay i są odświeżonymi egzemplarzami (refurbished). Każdy produkt został ponownie otwarty i poddany fabrycznym testom akustycznym. Producent przeprowadził również kontrolę układu elektronicznego i sprawdził wizualnie obudowę. Dzięki temu urządzenia „Refurbished” cechują się taką samą jakością jak fabrycznie nowe modele.

Specyfikacja Devialet Phantom I Bluetooth (Recertified)

Wspierane systemy operacyjneApple Macintosh, Windows XP, 2000, Vista, 7, 8
Wersje aplikacji sterującejkomputer (PC / Mac), smartfon (iOS / Android)
Wspierane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania24 - 192
Głębokość bitowa24 bity
Serwisy strumieniująceDeezer, Napster, Qobus, Rdio, Spotify, Tidal
Wbudowany twardy dyskNie
Maksymalna ilość stref24
Ethernet LANTak
Wbudowany moduł Wi-FiTak
BluetoothTak
Wyjście subwooferaNie
Wyjście wyzwalaczaNie
Przetwornik C/A24 bity
Moc wyjściowa1200 W
Wymiary (S x W x G) mm253 x 343 x 255
Dostępne kolotybiały
Waga kg10.5

Opinie o Devialet Phantom I Bluetooth (Recertified)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: