Poprzedni
Następny

Wiosenny powiew nowości w Top Hi-Fi & Video Design

Na stronie internetowej www.tophifi.pl oraz w showroomach Top Hi-Fi & Video Design można już poczuć wiosenny powiew rynkowych nowości. W ostatnim czasie w naszej ofercie pojawiło się wiele interesujących urządzeń do różnego typu zastosowań – od odtwarzania muzyki w plenerze, przez nagłośnienie telewizora, aż po zaawansowane systemy stereo i kina domowego. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

wiosenny powiew nowości

Wzmacniacze i głośniki

Na obszernej liście naszych wiosennych nowości nie brakuje zarówno wzmacniaczy i konstrukcji typu „all-in-one”, jak i różnego typu głośników. Znajdziesz tu m.in. kompaktowe i przenośne głośniki bezprzewodowe, które wyposażone są w moduł Wi-Fi i/lub Bluetooth. Nie brakuje także klasycznych pasywnych kolumn głośnikowych, soundbarów oraz niezwykle funkcjonalnych głośników aktywnych.

Yamaha R-N2000A

Słuchawki do różnych zastosowań

Również w segmencie słuchawek nie brakuje wiosennych nowości. W naszej najnowszej ofercie znajdziesz zarówno modele doskonałe do zastosowań domowych, jak i takie, które świetnie sprawdzą się w plenerze – wyposażone w aktywną redukcję szumu czy wyróżniające się zwiększoną odpornością mechaniczną.

Bowers & Wilkins Px8 McLaren

Źródła dźwięku

Nowości nie zabrakło również w kategorii odtwarzaczy sieciowych, które cieszą się dużą popularnością wśród posiadaczy różnego typu systemów stereofonicznych. Znajdziesz tu zarówno kompaktowe modele, jak i te przeznaczone do instalacji w ramach wielostrefowych systemów audio. Z kolei dla tych melomanów, którzy cenią sobie klasyczne, analogowe brzmienie mamy najnowsze gramofony.

audio-technica_ATH-LP2022

Zobacz wszystkie nasze nowości produktowe. Są one dostępne także w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie po wcześniejszym umówieniu się możesz je przetestować w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu odsłuchowym.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: