Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Bezprzewodowe z ANC do 1000 zł | Propozycje Top Hi-Fi

Aktywna redukcja hałasu, znana szerzej pod skrótem ANC staje się dla wielu osób coraz bardziej istotna przy poszukiwaniu następnych słuchawek. Wszechobecny hałas miasta, monotonny szum silnika podczas podróży czy inne tego typu odgłosy potrafią na dłuższą metę stać się dokuczliwe. To dlatego chcielibyśmy się od nich odciąć, przynajmniej częściowo, za pomocą słuchawek wyposażonych właśnie w ANC.

Na jakie modele warto więc zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie? Dawid ma Państwu wiele do powiedzenia – zapraszamy. Dziś przedstawimy 3 propozycje słuchawek Bluetooth z aktywną redukcją hałasu w budżecie nieprzekraczającym 1000 zł.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać słuchawki z redukcją hałasu (ANC) - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: