Poprzedni
Następny

[Wideo] Copland CSA100 - hybrydowy wzmacniacz łączący tranzystor z lampą | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Wertując artykuły na rozmaitych forach i stronach o tematyce audio, można niekiedy natknąć się na markę Copland. Zazwyczaj kojarzą ją audiofile z pokaźną wiedzą i sporym doświadczeniem, ale osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę ze sprzętem Hi-Fi raczej niewiele ona mówi. Uważamy, że należy to zmienić, dlatego celem dzisiejszego odcinka będzie przybliżenie Państwu marki Copland i sprawienie, byście poświęcili jej odrobinę uwagi.

Copland to duńska marka, a Dania to chyba jedno z najlepszych miejsc do projektowania urządzeń audio na świecie – przynajmniej patrząc na to, jak wielu szanowanych producentów pochodzi właśnie z tego kraju. Bohaterem dzisiejszego odcinka będzie integra stereo CSA100 – Janek opowie jak brzmi, z czym jej posłuchać i dlaczego warto. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Pathos Classic One MkIII - wzmacniacz stereo inny, niż zazwyczaj | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

 


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: