Poprzedni
Następny

[Wideo] 3 zestawy stereo z głośnikami Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition | prezentacja Top Hi-Fi

Rewelacyjne, a w swojej klasie właściwie bezkonkurencyjne – kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 606 S2 Anniversary Edition. Dzisiaj przedstawimy Wam trzy zestawy stereo oparte na tych głośnikach. Sprawdźcie zatem, jak bestsellerowe głośniki od Bowers & Wilkins brzmią ze wzmacniaczami stereo oraz... jednym amplitunerem kina domowego, który bonusowo omówiliśmy w tym filmie. To na który z tych zestawów powinniście się zdecydować, w dużej mierze zależeć będzie od Waszych preferencji i potrzeb związanych z brzmieniem, ale i funkcjonalnościami. Zapraszamy na materiał!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny podstawkowe do 5000 zł | rekomendacje Top Hi-Fi

NAD C 399 vs NAD M10v2 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

Peachtree Audio nova150 – stereo po amerykańsku | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: