Poprzedni
Następny

Thorens prezentuje nowy gramofon - TD 103 A

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Thorens sukcesywnie udoskonala swoją gamę produktową i prezentuje nowy gramofon — model TD 103 A.

To całkowicie przeprojektowane urządzenie jest w pełni automatyczną konstrukcją, której korzenie wywodzą się z utytułowanych gramofonów Thorens.

Najnowszy gramofon Thorensa powstał jako konstrukcja dla wymagających audiofilów, którzy nie tylko oczekują wysokiej jakości dźwięku, lecz także chcą cieszyć się komfortem możliwym jedynie w przypadku w pełni automatycznej konstrukcji. Za pośrednictwem wykończenia na wysoki połysk w kolorze czarnym lub imitacji drewna orzechowego model ten odzwierciedla filozofię marki Thorens, a także wizualnie podkreśla wartość, jaką niesie wysoka jakość dźwięku połączona z trwałością urządzeń z logo Thorens.

Aby do maksimum zredukować wpływ konstrukcji gramofonu na odtwarzanie winylowych krążków, projektanci zwrócili szczególną uwagę na możliwość niemal całkowitego wyeliminowania tarcia mechanicznych elementów.

Jednym z kluczowym komponentów nowego gramofonu jest przeprojektowane ramię TP 19-2 wykorzystujące najnowocześniejszą technikę łożyskowania. Dzięki zastosowaniu wyższej jakości łożyska niż w starszych gramofonach Thorensa w tej klasie urządzeń udało się znacząco ograniczyć luz łożyska i współczynnik tarcia. Udoskonalenia objęły również kable połączeniowe ramienia.

Gramofon Thorens TD 103 A wyposażony jest w wymienną główkę ze standardowo montowaną wkładką 2M Red sygnowaną przez firmę Ortofon.

Ponadto wraz z urządzeniem dostarczane są wysokiej jakości kable z wtykami cinch, które mocuje się do nowych pozłacanych złączy modelu TD 103 A.

Najnowszy gramofon Thorensa będzie dostępny w całej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design na przełomie trzeciego i czwartego kwartału br. W tym czasie będzie także znana poglądowa cena detaliczna urządzenia.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: