Poprzedni
Następny

Specjalne akcesoria za 1 zł przy zakupie wybranych produktów Devialet

Urządzenia francuskiej marki Devialet są całkowicie unikalnymi w branży audio. Wyróżniają się nietuzinkową stylistyką, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i nieograniczonymi możliwościami dźwiękowymi. Teraz przy zakupie wybranego produktu Devialet za złotówkę zakupisz specjalne akcesoria. Promocja obowiązuje stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design od 20 listopada do 4 grudnia 2023 r.

Specjalne akcesoria za 1 zł przy zakupie wybranych produktów Devialet

Akcją objęte są następujące urządzenia:

Mania Cocoon to stylowy, solidnie wykonany pokrowiec ułatwiający transport designerskiego głośnika Mania – pierwszego przenośnego „inteligentnego” głośnika marki Devialet. Oprócz wyjątkowego wzornictwa, nie zabrakło w nim zaawansowanych rozwiązań technicznych, które pozwoliły uzyskać wysokiej jakości brzmienie.

Pilot zdalnego sterowania umożliwia wygodne zarządzanie soundbarem Dione, w którym zamontowano łącznie aż 17 przetworników elektroakustycznych. Pozwalają one uzyskać bogate i przestrzenne brzmienie z wielu różnych źródeł. Całkowita moc układu wzmacniającego to aż 950 W RMS!

Zamiast smartfona z zainstalowaną aplikacją Devialet do obsługi głośnika Phantom możesz wykorzystać pilot zdalnego sterowania. Gwarantuje on wygodną kontrolę i szybką reakcję, bez konieczności podchodzenia do głośnika. Łatwość użytkowania i ergonomia sprawiają, że dodatek ten doskonale integruje się z systemem multiroom Devialet, opartym na głośnikach Phantom.

Devialet przykłada olbrzymią wagę nie tylko do jakości dźwięku, ale też do strony wizualnej swoich produktów. Aby głośniki Phantom I mogły w jeszcze większym stopniu cieszyć oko domowników, projektanci francuskiej firmy opracowali charakterystyczne podstawy – Tree oraz Treepod – które łączą wyjątkowy styl i funkcjonalność.

Devialet Treepod Stand Phantom I

Bogata funkcjonalność

Głośniki z serii Phantom łączą innowacyjne rozwiązania techniczne z wyjątkowym designem i doskonałym brzmieniem. Charakteryzują się przy tym bogactwem funkcji, umożliwiających m.in. odtwarzanie muzyki z wielu różnorodnych źródeł. Obsługują zarówno łączność Bluetooth, jak i Wi-Fi. Mają także funkcje Spotify Connect i AirPlay 2, a ponadto są zgodne z certyfikatem Roon Ready, co pozwala na współpracę głośników z innymi urządzeniami kompatybilnymi z platformą Roon.

Zapraszamy do salonów

Promocja obowiązuje stacjonarnie w salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie modele francuskiego producenta możesz sprawdzić w praktyce. Obecni na miejscu Eksperci chętnie pomogą w przeprowadzeniu odsłuchów i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: