Poprzedni
Następny

Słuchawki do każdego gatunku muzyki – test Audio-Technica ATH-CKS50TW w „Audio Video”

ATH-CKS50TW to funkcjonalny, całkowicie bezprzewodowy model dokanałowy firmy Audio-Technica, wyposażony m.in. w funkcję aktywnej redukcji szumu. Słuchawki te miała możliwość przetestować redakcja magazynu „Audio Video”. Sprawdziliśmy, jak wspomniana konstrukcja true wireless japońskiego producenta wypadła w tym teście.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

Testujący zwrócił uwagę m.in. na bardzo dobrej jakości wykonanie słuchawek ATH-CKS50TW, co przekłada się na komfort ich użytkowania:

Dopasowanie i trzymanie się uszu nie budzi zastrzeżeń. Nie zauważyłem też udziału przewodnictwa kostnego w trakcie poruszania się. Zaletą, która przypadnie do gustu wielu użytkownikom jest obecność fizycznych przycisków — praktycznie nie ma możliwości przypadkowego ich naciśnięcia.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

Redaktor magazynu „Audio Video” podkreślił ponadto funkcjonalność testowanych słuchawek firmy Audio-Technica, w tym m.in. długi czas pracy na baterii:

Pełne naładowanie zestawu pozwala na łącznie 50 godzin odsłuchów, z czego aż 20 godzin oferują same słuchawki. Oczywiście, jeśli będziemy korzystać z systemu ANC, ten czas ulegnie skróceniu — wciąż jednak powinno to być imponujące 15 godzin na jednym naładowaniu słuchawek.

Recenzent modelu true wireless ATH-CKS50TW tak opisuje brzmienie urządzenia:

Audio-Techniki tworzą umiarkowanie szeroką, lecz dobrze zorganizowaną scenę opartą na planie litery C. Materiał 360 Reality Audio robi wrażenie‚ scena pogłębia się i rośnie w pionie. W kwestii muzykalności również jest nieźle. Nawet dłuższe odsłuchy nie męczą. Właściwie nie znalazłem gatunku, w którym te słuchawki by sobie nie poradziły, szczególnie po korekcji za pomocą equalizera.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

W podsumowaniu redakcyjnego testu możemy przeczytać:

Wygodne, dobrze wykonane i muzykalne słuchawki. Choć domyślnie ich charakterystyka jest wyraźnie ocieplona, to za pomocą pokładowego equalizera swobodnie dostroimy ją do swoich preferencji. Aplikacja jest przejrzysta i funkcjonalna, a sterowanie odtwarzaniem jest realizowane za pomocą fizycznych przycisków. Wisienką na torcie jest 50-godzinny czas pracy zestawu.

Audio-Technica ATH-CKS50TW

Pełny tekst recenzji dostępny jest w numerze 05/2022 magazynu „Audio Video”.

Słuchawki true wireless ATH-CKS50TW i inne modele firmy Audio-Technica znajdziesz na tophifi.pl. Dostępne są także w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanymi urządzeniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: