Poprzedni
Następny

Relacja z Audio Video Show 2023 od Top Hi-Fi & Video Design

Za nami 25. edycja Audio Video Show 2023. Podczas tegorocznej, jubileuszowej wystawy Top Hi-Fi  & Video Design miało jedną z najbardziej rozbudowanych, a jednocześnie najchętniej odwiedzanych ekspozycji. Na PGE Narodowym można było zobaczyć przekrój naszej zróżnicowanej oferty produktowej – od słuchawek, przez zestawy stereo po urządzenia do instalacyjnych systemów audio-wideo. Nasze produkty prezentowaliśmy w szczególnej scenerii, stworzonej z wykorzystaniem wyjątkowych mebli naszego wieloletniego partnera – firmy Kler.

Audio Video Show 2023

Na naszych ekspozycjach nie zabrakło premierowych modeli, prezentowanych po raz pierwszy w Polsce, a także hi-endowych systemów audio, stworzonych specjalnie na jubileuszową wystawę Audio Video Show. Zaaranżowane przez nas pomieszczenia cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem melomanów, a zaprezentowane nowości spotkały się z wieloma pozytywnymi opiniami wśród odwiedzających.

Różnorodne modele z naszej oferty można było zobaczyć także w hallu na pierwszym piętrze PGE Narodowego, gdzie nie zabraklo prawdziwych, audiofilskich „perełek”. Ekspozycja ta była nie tylko świetną okazją do tego, aby bliżej poznać sprzęt, który jest szeroko dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design, ale także zobaczyć egzemplarze wyjątkowe, które w naszej ofercie dostępne są wyłącznie na zamówienie.

Audio Video Show 2023

Strefa słuchawkowa i instalacje audio-wideo

W ramach wystawy Audio Video Show zorganizowaliśmy własną strefę słuchawkową. W jednej z sal na PGE Narodowym można było w komfortowych warunkach sprawdzić możliwości brzmieniowe i komfort użytkowania słuchawek nausznych. Na specjalnych stanowiskach do dyspozycji odwiedzających oddaliśmy zaawansowane technicznie planarne modele przewodowe, ale i miłośnicy popularnych, bezprzewodowych konstrukcji mogli tu znaleźć coś dla siebie. Wizyta w naszej strefie słuchawkowej wiec świetną okazją do tego, aby jeszcze przed zakupem sprawdzić brzmienie i komfort obsługi rozmaitych zestawów słuchawkowych.

Audio Video Show 2023

Przygotowaliśmy również coś dla fanów gier wideo. Mamy tu na myśli specjalną strefę gamingową, w której można było w praktyce przekonać się o możliwościach słuchawek dla graczy dostępnych w naszej ofercie.

Na tym jednak nie koniec atrakcji! W Platynowej 2 można było także zapoznać się z naszą ofertą głośników i urządzeń przeznaczonych do instalacji audio-wideo, których w naszych salonach pojawia się coraz więcej.

„Koło fortuny” dla miłośników dobrego brzmienia

Na jubileuszową wystawę Audio Video Show przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze ekspozycje zabawę przypominającą popularne „koło fortuny”. Wszyscy chętni mogli zakręcić wirtualnym kołem i spróbować swojego szczęścia, a dzięki temu wygrać upominki lub rabaty na zakupy w Top Hi-Fi & Video Design. „Koło” okazało się prawdziwym hitem – podczas trwającej 3 dni wystawy Audio Video Show zakręciło nim łącznie kilka tysięcy osób.

Audio Video Show 2023

Firma Kler po raz kolejny naszym partnerem wystawy

Podobnie jak w ubiegłym roku, także podczas 25. edycji wystawy, ale w znacznie szerszym zakresie współpracowaliśmy z firmą Kler – renomowanym producentem mebli, który w 2023 roku obchodzi 50-lecie działalności. Była to więc pod wieloma względami szczególna wystawa, zarówno dla nas, jak i dla tej cenionej na rynku firmy meblarskiej.

Audio Video Show 2023

Dzięki Klerowi, który oferuje m.in. nowoczesne meble wypoczynkowe, nasze stoiska prezentowały się wyjątkowo, a wszyscy odwiedzający ekspozycje Top Hi-Fi mogli w komfortowych warunkach testować prezentowane urządzenia czy systemy audio. Zasiadając na wygodnym wypoczynku można było w pełni dać się pochłonąć dźwiękom wypełniającym pomieszczenie.

Audio Video Show 2023

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że ekspozycje przygotowane przez Top Hi-Fi & Video Design cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i już teraz zapraszamy na kolejne edycje tego wyjątkowego dla branży wydarzenia, jakim niewątpliwie jest wystawa Audio Video Show.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: