Poprzedni
Następny

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie

Top Hi-Fi & Video Design rozszerza swoją ogólnopolską sieć o kolejny specjalistyczny salon audio-video. W środę 3 czerwca swoją działalność rozpoczyna już osiemnasty salon w Polsce, a piąty w Warszawie, z logo naszej marki.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie

Najnowszy salon ma swoją siedzibę przy ulicy Zbigniewa Romaszewskiego 6 (lokal U1) na warszawskich Bielanach, kilka minut spacerem od stacji metra Słodowiec. Sklep Top Hi-Fi & Video Design na ul. Romaszewskiego to piąte tego typu miejsce na muzycznej mapie stolicy Polski, w którym klienci będą mieli okazję zobaczyć i odsłuchać urządzenia oferowane przez cenionych światowych producentów, w tym ze świata high-endu. Nowy salon z pewnością ułatwi wszystkim melomanom i miłośnikom dobrego brzmienia z m.in. Bielan, Żoliborza czy Białołęki dostęp do najnowszych technologii i wspaniałej jakości dźwięku.

Salony Top Hi-Fi & Video Design wyróżniają się starannie wyselekcjonowaną gamą produktów i specjalnie przygotowaną salą odsłuchową. Nie inaczej jest w nowym salonie przy ul. Romaszewskiego 6 w Warszawie. Tym samym nasi klienci, przed dokonaniem zakupu, mogą w komfortowych warunkach zapoznać się z oferowanym przez nas sprzętem audio. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi eksperci przygotują właściwy sprzęt i będą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem.

W piątym warszawskim salonie znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktową. Zaliczają się do nich choćby wzmacniacze i amplitunery – stereo, a także kina domowego – od takich marek jak Yamaha, NAD, Rotel, Hegel. Urządzenia te wspierane będą przez kolumny głośnikowe od m.in. Bowers & Wilkins, Elac, PSB Speakers czy Indiana Line. Z kolei na miłośników słuchawek czekają propozycje m.in. od Audio-Techniki, Audeze i Koss. To jednak nie wszystko, bowiem fani gramofonów, głośników bezprzewodowych, soundbarów lub akcesoriów Hi-Fi również znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

W salonie przy ul. Romaszewskiego 6 w Warszawie czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod numerem 22 412 09 36 oraz mailowego pod adresem [email protected].

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: