Poprzedni
Następny

Nowa generacja zestawu głośnikowego Drumfire firmy Audio Pro

Szwedzka firma Audio Pro wprowadziła do oferty model Drumfire II, czyli unowocześnioną wersję swojego wielokrotnie nagradzanego zestawu głośnikowego Drumfire. Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z wielu różnych źródeł, zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Drumfire II dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Audio Pro Drumfire II

Ten wyjątkowy głośnikowy „duet” w porównaniu do swojego pierwowzoru charakteryzuje się ulepszonym brzmieniem, większą liczbą opcji konfiguracyjnych, a także różnorodnymi sposobami na odtwarzanie dźwięku w systemie nagłośnienia strefowego. Mamy tutaj na myśli funkcje takie jak AirPlay 2, Google Cast oraz autorskie rozwiązanie multiroom Audio Pro.

Po rynkowym debiucie głośnika Drumfire w 2018 roku spodziewaliśmy się jego pozytywnego przyjęcia, ale nawet w najśmielszych wyobrażeniach nie mogliśmy przewidzieć, że stanie się on tak popularny. Wspaniałe brzmienie odbiło się echem wśród znacznie większej liczby konsumentów niż sądziliśmy. Drumfire zyskał popularność nie tylko wśród miłośników rocka, którzy chcieli „wstrząsnąć” swoim pomieszczeniem odsłuchowym, ale także wśród fanów jazzu i muzyki klasycznej, ponieważ zapewniana przez niego reprodukcja dźwięku pozwala wychwycić wszelkie niuanse w odtwarzanej muzyce, co jest niezwykle istotne w różnych gatunkach muzycznych – komentuje Jens Henriksen, CCO w Audio Pro.

Audio Pro Drumfire II

Firma Audio Pro oferuje również możliwość zakupu wyłącznie górnego głośnika – Drumfire D-2, bez znajdującego się u dołu subwoofera. Model ten jest wyposażony w AirPlay 2 i Google Cast. Podobnie jak w wypadku poprzedniej wersji, możesz go wygodnie ustawić np. na półce, by cieszyć się wyjątkowej jakości brzmieniem. Wybór samego głośnika Drumfire D-2 (bez subwoofera w zestawie) jest dobrym rozwiązaniem, jeśli nie masz miejsca na pełny system głośnikowy Drumfire II.

Po czterech latach zaktualizowaliśmy naszego wielokrotnie nagradzanego „bad boya”, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów i wyposażając urządzenie zarówno w AirPlay 2, jak i Google Cast, obok naszego autorskiego systemu multiroom – dodaje Jens Henriksen.

Audio Pro Drumfire II

Oprócz ulepszonego brzmienia, nowy Drumfire II ma większą liczbę przycisków do obsługi zaprogramowanych ustawień. Głośnik obsługuje ponadto funkcje Spotify Connect i Bluetooth.

Wykorzystywane w tym modelu przyciski programowalne, dzięki którym można jednym naciśnięciem uruchomić ulubioną listę odtwarzania lub program radiowy, bez konieczności otwierania aplikacji na smartfonie, to coś, co wciąż zbiera bardzo pozytywne recenzje. Korzystamy więc z okazji, aby wraz z wprowadzeniem na rynek nowego modelu zwiększyć liczbę dostępnych przycisków – mówi Jens Henriksen.

Audio Pro Drumfire II

Żartobliwa sugestia, że potężny dźwięk Drumfire sprawia, że sąsiedzi będą narzekać na odbywający się obok nich koncert, pojawiła się w wielu testach produktów na całym świecie. Skandynawski producent sprzętu audio spodziewa się, że nowe wersje głośników Drumfire II i Drumfire D-2 zostaną podobnie odebrane zarówno wśród recenzentów, jak i użytkowników.

Drumfire spotka się prawdopodobnie z podobną pozytywną krytyką, ponieważ stał się tylko jeszcze lepszy niż poprzednik i wierzymy, że jeszcze przez wiele lat będzie „dawał czadu” w domach naszych klientów – podsumowuje Jens Henriksen.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: