Poprzedni
Następny

IsoAcoustics Aperta Sub – skuteczna izolacja akustyczna dla subwooferów

IsoAcoustics zaprezentowało najnowszą podstawkę – model Aperta Sub, który wyznacza nowy standard w izolacji akustycznej dla subwooferów.

IsoAcoustics Aperta Sub – skuteczna izolacja akustyczna dla subwooferów

IsoAcoustics Aperta Sub to podstawka odizolowująca subwoofery od powierzchni nośnej. Najnowsza konstrukcja zapobiega fizycznemu przekazywaniu energii na powierzchnię nośną, co mogłoby powodować odgłos stukania w pomieszczeniu. Ponadto Aperta Sub minimalizuje ryzyko przenoszenia wibracji subwoofera na podłogę i z powrotem do obudowy subwoofera, dzięki czemu udaje się poprawić przejrzystość i czytelność basu.

IsoAcoustics Aperta Sub – skuteczna izolacja akustyczna dla subwooferów

Projektanci z myślą o użytkownikach, którzy posiadają w swoich pokojach dywany, dodali do modelu Aperta Sub specjalne podkładki dywanowe. Przekłada się to na silne połączenie poprzez wykładzinę, zapewniając tym samym solidną podstawę dla Aperty Sub.

Z wyrzeźbioną ramą i zintegrowanymi opatentowanymi izolatorami IsoAcoustcs, podstawka Aperta Sub jest smukłą konstrukcją o szerokości 265 mm, głębokości 290 mm i wysokości zaledwie 33 mm. Najnowszy model stworzono do współpracy z subwooferami o masie do 36,3 kg, wyposażonych w głośniki promieniujące do przodu w bok. Dzięki innowacyjnemu kształtowi można umieścić Aperta Sub bezpośrednio pod obudową subwoofera, bez kolidowania z nóżkami samego subwoofera.

IsoAcoustics Aperta Sub – skuteczna izolacja akustyczna dla subwooferów

Subwoofer, z dużym przetwornikiem odtwarzającym niskie częstotliwości, generuje pokaźną ilość energii, która może wchodzić w interakcję z powierzchnią podłogi. Może to zakłócać działanie innych komponentów audio i przeszkadzać sąsiadom. Aperta Sub gwarantuje wysoki stopień izolacji i odwzorowuje prawdziwy, czysty dźwięk, zwiększając przejrzystość zniekształconych niskich tonów. Unikatowe opatentowane izolatory wyróżniają się kierunkową charakterystykę i opracowano je tak, aby przy logo skierowanym do przodu, mogły przeciwdziałać bocznym odchyleniom i oscylacjom, ulepszając dokładność i ostrość dźwięku.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: