Poprzedni
Następny

Devialet Care – pakiet rozszerzonej gwarancji w cenie zakupu głośnika Phantom

Devialet Care – jeśli chcesz długo cieszyć się najlepszą jakością brzmienia urządzeń francuskiej marki Devialet to właśnie teraz pojawiła się ku temu wyjątkowa okazja. Do każdego głośnika Phantom zakupionego w okresie 16.11.2020 – 31.12.2020 dodajemy gratis pakiet Care o wartości nawet 1099 zł.

Dzięki temu Twój Phantom będzie chroniony wydłużoną oraz solidną 5-letnią gwarancją z opcją jednorazowej wymiany urządzenia po preferencyjnej stawce w przypadku przypadkowego uszkodzenia.

Do każdego zakupionego egzemplarza z serii Phantom Reactor lub Premier dołączany jest jeden z dwóch pakietów Devialet Care:

Aby skorzystać z promocji Devialet Care należy do 31 grudnia 2020 r. dokonać zakupu jednego z produktów biorących udział w akcji promocyjnej. Następnym krokiem jest przeprowadzenie rejestracji zakupionego produktu i samego pakietu w ciągu 30 dni od daty zakupu. 

Co Devialet Care oznacza w praktyce?

W przypadku uszkodzenia wymagającego wymiany produktu należy skontaktować się z zespołem obsługi klienta Devialet. Warunki i szczegóły dotyczące pakietu Care oraz akcji promocyjnej dostępne są na stronie producenta: https://www.devialet.com/en-eu/legal/general-terms-of-sale/?country=PL

Oferta jest ograniczona do dwóch produktów zakupionych na jednym zamówieniu oraz nie może być łączona z innymi promocjami – wyjątkiem jest tutaj promocja zimowa na Phantom Gold i 2x Phantom Reactor 600. W przypadku zakupu tych modeli klient również może skorzystać z rozszerzonej gwarancji.

Jak aktywować Devialet Care?

  1. Przejdź do następującej strony internetowej: https://www.devialet.com/en-eu/register/country=pl/.
  2. Zaloguj się na stronie za pomocą swoich poświadczeń, jeśli witryna o to prosi.
  3. W lewym panelu wybierz „Devialet Care” – uzyskasz dostęp do strony aktywacji Devialet Care.
  4. W polu „Code Devialet Care” wpisz swój kod Devialet Care.
  5. Wybierz z rozwijanej listy produkt, które chcesz objąć opieką Devialet (model musi być wcześniej zarejestrowany).
  6. Kliknij przycisk „Aktywuj Devialet Care”.

Po pomyślnej aktywacji Devialet Care zostanie wysłany e-mail z jej potwierdzeniem. Jeżeli rejestracja pakietu Care zakończyła się pomyślnie, przycisk „I activate” zmieni się na „Success” w kolorze zielonym. W sytuacji, w której nie udało Ci się zarejestrować, informacje wymagające poprawy podświetlą się na czerwono.

Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: