Poprzedni
Następny

Devialet Care – pakiet rozszerzonej gwarancji w cenie zakupu głośnika Phantom

Devialet Care – jeśli chcesz długo cieszyć się najlepszą jakością brzmienia urządzeń francuskiej marki Devialet to właśnie teraz pojawiła się ku temu wyjątkowa okazja. Do każdego głośnika Phantom zakupionego w okresie 16.11.2020 – 31.12.2020 dodajemy gratis pakiet Care o wartości nawet 1099 zł.

Dzięki temu Twój Phantom będzie chroniony wydłużoną oraz solidną 5-letnią gwarancją z opcją jednorazowej wymiany urządzenia po preferencyjnej stawce w przypadku przypadkowego uszkodzenia.

Do każdego zakupionego egzemplarza z serii Phantom Reactor lub Premier dołączany jest jeden z dwóch pakietów Devialet Care:

Aby skorzystać z promocji Devialet Care należy do 31 grudnia 2020 r. dokonać zakupu jednego z produktów biorących udział w akcji promocyjnej. Następnym krokiem jest przeprowadzenie rejestracji zakupionego produktu i samego pakietu w ciągu 30 dni od daty zakupu. 

Co Devialet Care oznacza w praktyce?

W przypadku uszkodzenia wymagającego wymiany produktu należy skontaktować się z zespołem obsługi klienta Devialet. Warunki i szczegóły dotyczące pakietu Care oraz akcji promocyjnej dostępne są na stronie producenta: https://www.devialet.com/en-eu/legal/general-terms-of-sale/?country=PL

Oferta jest ograniczona do dwóch produktów zakupionych na jednym zamówieniu oraz nie może być łączona z innymi promocjami – wyjątkiem jest tutaj promocja zimowa na Phantom Gold i 2x Phantom Reactor 600. W przypadku zakupu tych modeli klient również może skorzystać z rozszerzonej gwarancji.

Jak aktywować Devialet Care?

 1. Przejdź do następującej strony internetowej: https://www.devialet.com/en-eu/register/country=pl/.
 2. Zaloguj się na stronie za pomocą swoich poświadczeń, jeśli witryna o to prosi.
 3. W lewym panelu wybierz „Devialet Care” – uzyskasz dostęp do strony aktywacji Devialet Care.
 4. W polu „Code Devialet Care” wpisz swój kod Devialet Care.
 5. Wybierz z rozwijanej listy produkt, które chcesz objąć opieką Devialet (model musi być wcześniej zarejestrowany).
 6. Kliknij przycisk „Aktywuj Devialet Care”.

Po pomyślnej aktywacji Devialet Care zostanie wysłany e-mail z jej potwierdzeniem. Jeżeli rejestracja pakietu Care zakończyła się pomyślnie, przycisk „I activate” zmieni się na „Success” w kolorze zielonym. W sytuacji, w której nie udało Ci się zarejestrować, informacje wymagające poprawy podświetlą się na czerwono.

Natomiast jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. Promocja Bestseller
  Gold Phantom

  Gold Phantom

  Devialet
  Głośniki multiroom
  Cena promocyjna 10 999 zł Normalna cena 11 999 zł
 2. Phantom Reactor 600

  Phantom Reactor 600

  Devialet
  Głośniki multiroom
  4 999 zł
 3. Phantom Reactor 900

  Phantom Reactor 900

  Devialet
  Głośniki multiroom
  6 299 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: