Poprzedni
Następny

Audeze MM-100 – nowe słuchawki planarne stworzone we współpracy z Mannym Marroquinem

Audeze, wiodący producent słuchawek klasy premium, zapowiedział wprowadzenie do oferty modelu MM-100. Podobnie jak słuchawki MM-500, także MM-100 zostały stworzone we współpracy z Mannym Marroquinem, inżynierem dźwięku i producentem muzycznym, 17-krotnym laureatem nagrody Grammy.

Audeze MM-100

Montowany w USA model MM-100 wyposażono w najnowszy planarny magnetyczny przetwornik firmy Audeze. Ma on nową, lekką obudowę, aby zapewnić niespotykany poziom komfortu i niezawodności profesjonalistom pracującym w branży audio, a także wszystkim miłośnikom dobrego brzmienia.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę udostępnić studyjnej jakości brzmienie szerokiej publiczności. Każdy pracujący na co dzień z dźwiękiem potrzebuje słuchawek, na których może polegać, zarówno w studiu, jak i poza nim – powiedział Manny Marroquin.

Audeze MM-100

Konstrukcja słuchawek MM-100 bazuje na bardzo udanym modelu MM-500, który od czasu debiutu na targach NAMM 2022 zdążył zyskać uznanie wśród wielu profesjonalistów pracujących m.in. w studiach nagraniowych.

Celem wprowadzenia do oferty modelu MM-100 było ustanowienie nowego standardu wydajności słuchawek stworzonych dla szerokiego grona użytkowników. Pracowaliśmy z Mannym, aby zagwarantować to, aby nasze profesjonalne produkty działały optymalnie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach – powiedział Sankar Thiagasamudram, CEO firmy Audeze.

Audeze MM-100

Model MM-100 przenosi na jeszcze wyższy poziom strojenie 90-milimetrowych planarnych magnetycznych przetworników Audeze. Te wydajne, niskoimpedancyjne słuchawki możesz łatwo napędzić praktycznie z dowolnego urządzenia źródłowego, np. konsoli do gier, interfejsu audio czy laptopa. W nowo zaprojektowanej obudowie zastosowano wysokiej jakości materiały, zachowując jednocześnie niewielką masę urządzenia (375 g), co przekłada się na wygodę użytkowania nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

Kilka kluczowych cech modelu MM-100 firmy Audeze:

  • Przetestowany i dopracowany we współpracy z najlepszymi artystami nagrywającymi w słynnym Larrabee Studios w Hollywood;
  • Starannie dostrojony pod kątem precyzji przetwarzania w całym spektrum słyszalnych częstotliwości, aby zapewnić brzmienie, na którym mogą polegać profesjonaliści;
  • Membrany Audeze Uniforce™, falowody Fazor™ i magnesy Fluxor™ pozwalają uzyskać doskonałą klarowność przy niskim poziomie zniekształceń i wydajności, dzięki czemu perfekcyjnie współpracują z różnorodnym sprzętem audio;
  • Składany na płasko, co ułatwia przechowywanie i przenoszenie w dołączonym do zestawu miękkim pokrowcu;
  • Lekka, wysokiej klasy magnezowo-aluminiowa obudowa, wypełnione żelem i pokryte skórą nauszniki oraz amortyzowany, wytrzymały stalowy pałąk zapewniają trwałość i komfort użytkowania.

Audeze MM-100

Słuchawki Audeze MM-100 mają być dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a także na stronie internetowej tophifi.pl latem 2023 roku. Będzie to jednocześnie najtańszy planarny model w portfolio amerykańskiego producenta, nie licząc słuchawek gamingowych.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: