Poprzedni
Następny

Aktualizacja oprogramowania OPPO

Na początku kwietnia OPPO ogłosiło, że zaprzestaje produkcji odtwarzaczy Blu-ray. Wzbudziło to obawy u dotychczasowych właścicieli, czy ich urządzenia będą otrzymywać aktualizacje oprogramowania. Dobre nowiny - jeszcze w tym tygodniu pojawi się łatka dla modeli OPPO UDP-20x 4K UHD o numerze 60-0601B.

Kiedy Sony dodało oprogramowanie Dolby Vision do wszystkich swoich telewizorów wyposażonych w chipsety X1 Extreme, okazało się, że zewnętrzne źródła obsługujące technologię Dolby Vision - takie jak odtwarzacze Oppo - również wymagały osobnej aktualizacji. Innymi słowy, jeśli masz telewizor z chipsetem X1 Extreme i zainstalowałeś aktualizację Sony, to twój odtwarzacz Blu-ray przestał dogadywać się z telewizorem w sprawach związanych z Dolby Vision.

Jak podaje Forbes, Oppo do końca tygodnia zaktualizuje swoje produkty, aby Dolby Vision mogło być odtwarzane przez telewizory Sony. 

EDIT AKTUALIZACJA JEST JUŻ DOSTEPNA 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: