Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Koss UR50

UR50 to słuchawki wyróżniające się bardzo dobrą izolacją od hałasu.

Facebook Koss Polska

Dzięki zamkniętej konstrukcji ograniczają ilość dźwięków przedostających się do wnętrza nauszników, a przy tym sprawiają, że do uszu słuchacza dociera mocny i gęsty bas. Wysoka jakość brzmienia to zasługa zastosowania magnesów wykonanych z neodymu, boru i żelaza.


Podobnie jak inne modele słuchawki Koss UR50 zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego odsłuchu. Miękka wyściółka, którą pokryty jest pałąk nagłowny, zwiększa wygodę użytkowania, a metalowy wspornik gwarantuje wymaganą wytrzymałość. Dzięki obrotowej konstrukcji nauszniki można złożyć na płasko, co ułatwia m.in. przewożenie słuchawek. UR50 wyposażone są w 1,2-m przewód Koss Flex-cord, który wyróżnia się zwiększoną trwałością i odpornością na splątanie.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Impedancja (Ω)36
Pasmo przenoszenia (Hz)16 – 22 000
Czułość (dB/V)102
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonBrak

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: