Audio-Technica ATH-AG1X słuchawki z mikrofonem

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w inżynierii audio, ATH-AG1X dostarczają graczom komputerowym najwyższą jakość dźwięku. Zaawansowane, 53-milimetrowe przetworniki i zamknięte obudowy z oszałamiającym, czarnym wykończeniem na wysoki połysk z metalicznymi czerwonymi akcentami zapewniają ATH-AG1X niezrównaną jakość i czystość brzmienia. Dzięki temu słuchawki te idealnie nadają się dla graczy, którzy chcą w pełni zanurzyć się w prowadzonej rozgrywce.

Audio-Technica ATH-AG1X

ATH-AG1X dzięki wbudowanemu mikrofonowi umożliwia także prowadzenie komunikacji głosowej. Dodatkową zaletą jest słuchawek jest 1,2-metrowy kabel, który dzięki 2-metrowemu przedłużaczowi idealnie sprawdza się w każdej sytuacji. Audio-Technica ATH-AG1X są kompatybilne z konsolą PS4, smartfonami i komputerami PC. Wykorzystując specjalny adapter Xbox One słuchawki można także podłączyć do konsoli Xbox One.  

  • Nowo zaprojektowane głośniki 53 mm zapewniają potężny, emocjonujący dźwięk
  • Udoskonalony pałąk nagłowny z systemem 3D – maksymalna wygoda użytkowania
  • Najnowocześniejszy mikrofon ułatwia komunikację głosową z innymi graczami
  • Ekstremalnie miękkie poduszki wokółuszne gwarantują najwyższy komfort podczas długich rozgrywek
  • Przewód 1,2 m i przedłużacz o długości 2,0 m

Nowy poziom podczas rozgrywek komputerowych

Frank Klepacki jest wielokrotnie nagradzanym kompozytorem, reżyserem dźwięku i muzykiem. Ten artysta już od początku lat 90. XX w. jest także kluczowym graczem podczas komputerowych rozgrywek. Jego przełomowe, kinowe utwory i projekty dźwiękowe przesunęły techniczne i muzyczne granice, podnosząc sztukę tworzenia ścieżek dźwiękowych na wcześniej niespotykany poziom.

Podczas studyjnej pracy Frank wykorzystuje produkty Audio-Techniki. Dlatego też artysta poleca zestawy słuchawkowe dla graczy Audio-Techniki wszystkim fanom, którzy chcą usłyszeć całą potęgę i niuanse swojej pracy. Teraz z łatwością można doświadczać wrażeń, jakie chciał wywołać Frank, jednocześnie przenosząc się na nowy poziom podczas rozgrywek komputerowych.

Wysokiej klasy czuły mikrofon mocowany na „gęsiej szyi”

Wysokiej klasy czuły mikrofon mocowany na „gęsiej szyi”

Słuchawki ATH-AG1X wyposażone są w superkardioidalny mikrofon. To rodzaj kierunkowego mikrofonu z wąską charakterystyką kierunkowości (węższą niż w konstrukcji kardioidalnej), pozwalającą na skuteczną ochronę przed „zbieraniem” niepożądanych dźwięków z otoczenia.

Pałąk nagłowny z systemem 3D

Pałąk nagłowny z systemem 3D

Wysoki komfort użytkowania słuchawek ATH-AG1X to zasługa zastosowania nowych, bardziej miękkich poduszek wokółusznych oraz przeprojektowanego, samodopasowującego się pałąka nagłownego z systemem 3D. Pałąk perfekcyjnie adaptuje się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając wygodę nawet podczas bardzo długich rozgrywek komputerowych.

Regulacja poziomu głośności

Regulacja poziomu głośności

Projektanci Audio-Techniki wyposażyli słuchawki ATH-AG1X w przewód z wbudowanym modułem do regulacji poziomu głośności i funkcją wyciszenia mikrofonu. Dzięki temu użytkownik może jedną ręką, bez potrzeby sięgania do klawiatury komputera lub myszki, zmienić głośność lub wstrzymać komunikację głosową z innymi graczami.

Zamknięta konstrukcja

Zamknięta konstrukcja

Słuchawki Audio-Technica ATH-AG1X wykorzystują zamkniętą konstrukcję. Pozwala ona całkowicie zanurzyć się w wirutalnym świecie, jednocześnie odseparowując się od otoczenia.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-AG1X

Czułość (dB/V)100 dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0,320
Materiał wykończeniaMateriał

Opinie o Audio-Technica ATH-AG1X

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: