Aktualności


Aktualności

Nowy model Audeze LCD-GX

Audeze LCD-GX

Audeze, wiodący producent wysokiej klasy słuchawek planarnych, zaprezentował na targach High End w Monachium w 2019 r. pierwsze na świecie wysokiej klasy purystyczne słuchawki do gier - Audeze LCD-GX.

Nowy model LCD-GX, oferuje niespotykaną dotąd jakość dźwięku dla poważnego gracza audiofilskiego. Łączy w sobie magnezową konstrukcję Audeze z opatentowanymi magnesami Fluxor ™ i ultracienkimi membranami Uniforce ™, a zaawansowane magnetyczne sterowniki planarne GX są od 2 do 4 razy większe niż w innych słuchawkach do gier.

System Fazor, polegający na odpowiednim wyprofilowaniu prętów zawierających magnesy, dba o niski poziom zawirowań fal dźwiękowych, niwelując powstawanie rezonansów, zwiększając przy tym ogólną precyzję przekazu. W rezultacie uzyskuje się lepszą przejrzystość dźwięku oraz zwiększenie detaliczności sopranów.

Membrana Uniforce ™ jest tak cienka, że aż prawie niewidoczna. Ma jednak czterokrotnie większą średnicę niż inne w typowych słuchawkach, co fundamentalnie przekłada się na jakość dźwięku. Zyskuje na tym odpowiedź impulsowa, reprodukcja basu i szerokość pasma przenoszenia. Dzięki zastosowanym technologiom Audaze LCD-GX sprawdzą się nie tylko w grach, ale także w celu monitorowania, miksowania i edycji dźwięku.

Audeze LCD-GX

Audeze LCD-GX zostały wykonane ręcznie w fabryce Audeze w Kalifornii. Nauszniki wykorzystują w swojej budowie piankę z pamięcią kształtu, a pałąk posiada konstrukcję redukująca wagę słuchawek zapewniającą długotrwały komfort podczas sesji gamingowych. Odłączany kabel mikrofonu zawiera przycisk wyciszenia i elastyczne ramię na gęsiej szyjce, umożliwiające indywidualne pozycjonowanie, aby zapewnić optymalny kąt podczas komunikacji z członkami drużyny online.

Pudełko zawiera również standardowy kabel słuchawkowy z serii LCD do użytku bez mikrofonu oraz rozgałęźnik / adapter do oddzielnych sygnałów mikrofonowych i słuchawkowych. Do każdego LCD-GX dołączony jest piankowy filtr popowy, który dodatkowo redukuje niepożądane szumy i poprawia wyrazistość głosu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Produkty


LCD-GX
Supercena

LCD-GX

Audeze
Słuchawki
4 499 zł

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław