Aktualności


Aktualności

Nowości od Audio-Technica już dostępne!

Sklep AT

Premierowe modele słuchawek nausznych i sportowych japońskiego producenta pojawiły się w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Są to nauszne modele bezprzewodowe S200BT i ANC700BT  oraz dwa modele douszne przeznaczone dla osób aktywnych, czyli Sport 50BT oraz Sport 70BT.

W salonach Top Hi-Fi i na kanale sprzedażowym e-commerce pojawiły się nowe produkty od renomowanego japońskiego producenta – firmy Audio-Technica. Od dziś polscy konsumenci mogą nabyć dwa najnowsze modele nauszne, w tym jeden wyposażony w aktywny system tłumienia hałasów tła oraz dwa modela z linii Sport.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

ATH-ANC700BT to model pochodzący z cenionej linii QuietPoint. Technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint® drugiej generacji, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Słuchawki wyposażono w moduł Bluetooth® z obsługą kodeka Qualcomm® aptX™ HD, a sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego w muszlę panelu dotykowego.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Audio-Technica ATH-S200BT

Przenośne słuchawki ATH-S200BT firmy Audio-Technica to idealne wprowadzenie do świata bezprzewodowego dźwięku. Dzięki wyjątkowo pojemnej baterii (do 40 godzin na jednym ładowaniu) nie ma potrzeby pamiętać o codziennym ładowaniu akumulatora, a przyciski sterujące umieszczono w łatwo dostępnym miejscu na lewej muszli. Takie rozwiązanie sprawia, że można sterować odtwarzaczem bez wyjmowania urządzenia z kieszeni. Rozwiązanie to doceni każdy, kto próbował zmienić utwór muzyczny w zatłoczonym autobusie.

Audio-Technica ATH-S200BT

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Słuchawki ATH-SPORT70BT zostały stworzone, aby dostarczyć osobom aktywnym fizycznie dźwięk najwyższej jakości zapewniający motywację do dalszego wysiłku podczas nawet najcięższych ćwiczeń. Szerokie pasmo przenoszenia, odporność na zamoczenia (certyfikat IPX5), funkcja hear-through, 9-milimetrowe przetworniki wysokiej klasy - ATH-SPORT70BT mają wszystko, aby zadowolić nawet najwybredniejszych melomanów.

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Treningi nieraz wymagają dużego samozaparcia – zwiększ swoja motywację słuchając odpowiednio dobranej muzyki z bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT50BT. Te słuchawki są wyposażone w 9 milimetrowe przetworniki, których inspirująco przejrzysty i dynamiczny dźwięk - zachęcająca, aby dać z siebie jeszcze więcej. Konstrukcja ear-hook zapobiega przypadkowemu wypadaniu słuchawek podczas ćwiczeń, jednocześnie zapewniając właściwe i komfortowe trzymanie.

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław