Aktualności


Aktualności

Nowości od Audio-Technica już dostępne!

Sklep AT

Premierowe modele słuchawek nausznych i sportowych japońskiego producenta pojawiły się w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Są to nauszne modele bezprzewodowe S200BT i ANC700BT  oraz dwa modele douszne przeznaczone dla osób aktywnych, czyli Sport 50BT oraz Sport 70BT.

W salonach Top Hi-Fi i na kanale sprzedażowym e-commerce pojawiły się nowe produkty od renomowanego japońskiego producenta – firmy Audio-Technica. Od dziś polscy konsumenci mogą nabyć dwa najnowsze modele nauszne, w tym jeden wyposażony w aktywny system tłumienia hałasów tła oraz dwa modela z linii Sport.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

ATH-ANC700BT to model pochodzący z cenionej linii QuietPoint. Technologia aktywnego tłumienia hałasu QuietPoint® drugiej generacji, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Słuchawki wyposażono w moduł Bluetooth® z obsługą kodeka Qualcomm® aptX™ HD, a sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego w muszlę panelu dotykowego.

Audio-Technica ATH-ANC700BT

Audio-Technica ATH-S200BT

Przenośne słuchawki ATH-S200BT firmy Audio-Technica to idealne wprowadzenie do świata bezprzewodowego dźwięku. Dzięki wyjątkowo pojemnej baterii (do 40 godzin na jednym ładowaniu) nie ma potrzeby pamiętać o codziennym ładowaniu akumulatora, a przyciski sterujące umieszczono w łatwo dostępnym miejscu na lewej muszli. Takie rozwiązanie sprawia, że można sterować odtwarzaczem bez wyjmowania urządzenia z kieszeni. Rozwiązanie to doceni każdy, kto próbował zmienić utwór muzyczny w zatłoczonym autobusie.

Audio-Technica ATH-S200BT

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Słuchawki ATH-SPORT70BT zostały stworzone, aby dostarczyć osobom aktywnym fizycznie dźwięk najwyższej jakości zapewniający motywację do dalszego wysiłku podczas nawet najcięższych ćwiczeń. Szerokie pasmo przenoszenia, odporność na zamoczenia (certyfikat IPX5), funkcja hear-through, 9-milimetrowe przetworniki wysokiej klasy - ATH-SPORT70BT mają wszystko, aby zadowolić nawet najwybredniejszych melomanów.

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Treningi nieraz wymagają dużego samozaparcia – zwiększ swoja motywację słuchając odpowiednio dobranej muzyki z bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT50BT. Te słuchawki są wyposażone w 9 milimetrowe przetworniki, których inspirująco przejrzysty i dynamiczny dźwięk - zachęcająca, aby dać z siebie jeszcze więcej. Konstrukcja ear-hook zapobiega przypadkowemu wypadaniu słuchawek podczas ćwiczeń, jednocześnie zapewniając właściwe i komfortowe trzymanie.

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław