Aktualności


Aktualności

Nowe funkcjonalności w BluOS

Bluesound to pierwszy bezprzewodowy, cyfrowy system multiroom, który jest w pełni kompatybilny z plikami wysokiej rozdzielczości. Jego projektanci udostępnili najnowszą wersję oprogramowania, wprowadzając nowe rozwiązania i jeszcze bardziej rozszerzając funkcjonalność systemu Bluesound.

Nowe funkcjonalności w BluOS

Lenbrook International, firma stojąca za stworzeniem bezprzewodowej platformy BluOS do przesyłania dźwięku wysokiej jakości, ogłosiła dziś wydanie nowej aplikacji BluOS na komputery z systemami Windows i MacOS. Sterownik BluOS został przeprojektowany i udoskonalony. Dzięki nowemu, nowoczesnemu wyglądowi oraz funkcjom, które usprawniają sterowanie muzyką na komputerach i urządzeniach mobilnych, muzyka w domu staje się bardziej płynna niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy interfejs zapewnia szybki i łatwy dostęp do menu, w którym użytkownicy mogą przeglądać swoje lokalne biblioteki muzyczne, strumieniować usługi muzyczne, spersonalizowane listy odtwarzania i wiele więcej w jednym miejscu.  Menu urządzenia zostało przeprojektowane w celu nadania priorytetu najważniejszym kontrolkom i przyciskom grupującym pomieszczenia. Uproszczony tryb przeglądania ułatwia wyszukiwanie albumów, wykonawców i utworów.

Nowe funkcjonalności w BluOS

W nowej aplikacji elementy sterujące są wyraźniejsze,  a intuicyjność interfejsu pozwala użytkownikom skupić się na muzyce. Głośniki bezprzewodowe z systemem BluOS można teraz dowolnie konfigurować, a użytkownicy mogą tworzyć grupy dla określonych pomieszczeń.Ustawienia audio można dostosować do każdego urządzenia za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu użytkownicy mogą dostroić dźwięk do swoich preferencji. Menu ma czysty i spójny wygląd, a wszystkie elementy wizualne zostały ulepszone, aby poprawić czytelność.

Nowe funkcjonalności w BluOS

Nowe, wbudowane w aplikację,  narzędzie udostępniania muzyki umożliwia użytkownikom integrację bibliotek muzycznych przechowywanych na komputerze lub dysku NAS. Udostępnianie dużych kolekcji muzycznych w systemie BluOS działa jak każdy inny protokół udostępniania plików, dzięki czemu użytkownicy mogą porządkować swoją muzykę za pomocą folderów i tagów, przeciągać je do narzędzia udostępniania i przeglądać bibliotekę muzyczną za pomocą aplikacji. Posiada również wbudowaną obsługę odtwarzania DSD, pozwalając kolekcjonerom muzyki cieszyć się ich ulubionymi nagraniami w formacie wysokiej rozdzielczości.

W połączeniu z popularnymi systemami automatyki domowej aplikacja komputerowa oferuje technologie platformowe, które ułatwiają niestandardowym integratorom i instalatorom tworzenie i kompletnych systemów muzycznych na miejscu za pomocą laptopa. Nowa, osobna aplikacja BluOS CI Utility jest również dostępna do pobrania, co ułatwia instalatorom bezproblemową integrację urządzeń z systemem BluOS i mapuje funkcje inteligentnych kontrolerów domowych innych firm, takich jak Lutron Pico Remote for Audio, czy iPort Surface Mount.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław