Aktualności


Aktualności

Drugi Bluesound za pół ceny!

Znakomita okazja, aby rozpocząć przygodę z bezprzewodowym hi-fi, wzbogacić swój system audio o nowe funkcjonalności lub rozbudować istniejący zestaw multiroom. Tylko teraz, przy zakupie dwóch urządzeń Bluesound, za drugie (tańsze) płacisz tylko połowę normalnej ceny!

Rodzina produktów Bluesound

Marka Bluesound powstała jako efekt dążenia technologicznych wizjonerów i muzycznych pasjonatów do stworzenia bezprzewodowego systemu hi-fi na miarę XXI wieku, który oferowałby nie tylko znakomitą funkcjonalność sieciową i strefową, ale przede wszystkim wspaniałe, audiofilskie brzmienie muzyki.

Bluesound PowerNode 2

W komponentach Bluesound zastosowano wiele autorskich, często przełomowych technologii, rozwiniętych na potrzeby najbardziej zaawansowanych konstrukcji klasy high-end. To właśnie dzięki audiofilskiej klasy przetwornikom C/A, amplifikacji Direct Digital™ oraz znakomitej jakości głośnikom, Bluesound brzmi tak wspaniale, że po prostu nie ma sobie równych w tej dziedzinie.

Bluesound Pulse Mini

Za pomocą urządzeń Bluesound można zbudować wielostrefowy system High Resolution Audio, który za pomocą łączności Wi-Fi umożliwia stworzenie wielu niezależnych stref audio. Każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki i sterować wybranym elementem systemu, znajdującym się w dowolnym pomieszczeniu.

Bluesound Pulse Soundbar

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie w komfortowych warunkach będą mogli Państwo zapoznać się z możliwościami urządzeń Bluesound i na własne uszy przekonać się o ich dźwiękowej wyjątkowości.

Bluesound Pulse Flex

Oferta promocyjna „Drugi Bluesound za pół ceny” dostępna jest wyłącznie w stacjonarnych salonach Top Hi-Fi & Video Design i nie łączy się z innymi promocjami.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław