Aktualności


Aktualności

10 aplikacji, które pomogą ci wyluzować

Sytuacja, w której przyszło nam funkcjonować nie należy do tych normalnych, do których jesteśmy przyzwyczajeni, a bardziej przypomina te, które znamy z postapokaliptycznych filmów. Niektórzy reagują na nią ze spokojem, wykorzystując przymusowe wolne do nadrabiania życiowych zaległości, a inni borykają się z lękiem i stresem – wszak nikt nie był gotowy na stawienie czoła takiemu problemowi, jak pandemia i wynikająca z niej izolacja społeczna.

Asystent głosowy Google wkracza do BluOS

Na szczęście ci zestresowani nie są pozostawieni samym sobie – mają do wyboru kilka całkiem niezłych aplikacji, które pomogą ukoić stargane myśli. Żeby oddać się chwili należytego relaksu, wystarczy smartfon i dobre słuchawki, więc nie ma miejsca na wymówki i czas zająć się sobą.

1. Pacifica

Stres może przeszkadzać w życiu, a Pacifica daje holistyczne narzędzia do rozwiązywania problemów lękowych w oparciu o terapię poznawczo-behawioralną, mindfulness, relaks i aspekty zdrowotne. Jest to prosta aplikacja, która zachęca do śledzenia twoich codziennych czynności i pyta, jaki związek mogą mieć z narastającym stresem. 

2. Happify

To, co czujesz, ma znaczenie. Niezależnie, czy czujesz się zestresowany, niespokojny, przygnębiony, czy masz do czynienia z ciągłymi negatywnymi myślami, Happify dostarcza praktyczne narzędzia do przejęcia kontroli nad swoim samopoczuciem emocjonalnym.

3. Breathe2Relax

Już dawno udokumentowano, że ćwiczenia oddechowe pomagają zmniejszyć reakcję organizmu na stres, a także pomagają w stabilizacji nastroju, kontroli gniewu i radzeniu sobie z lękiem. Breathe2Relax to przenośne narzędzie do zarządzania stresem, które dostarcza szczegółowych informacji na temat jego wpływu na organizm oraz instrukcje i ćwiczenia praktyczne, które pomogą ci nauczyć się zarządzanie stresem dzięki umiejętności zwanej oddychaniem przeponowym.

4. Headspace

Medytacja jest banalnie prosta, jeśli ma się dobrego nauczyciela, a takim właśnie jest aplikacja headspace. Ćwiczenia z jasnymi instrukcjami pomogą poprawić skupienie, ćwiczyć mindfulness, złagodzić niepokój i zmniejszać stres, a podstawowe programy aplikacji Headspace trwają jedynie 10 minut.

5. Mindfulness Daily

Bycie uważnym jest najtrudniejsze zwłaszcza wtedy, gdy jest nam najbardziej potrzebne. Mindfulness Daily pomaga zbudować tę praktykę w ciągu zaledwie kilku minut.

Yamaha MusicCast 20

6. Personal Zen

Udowodniono klinicznie, że aplikacja Personal Zen i jej rozrywkowa forma redukuje stres. Stworzona przez zespół czołowych neurologów i programistów gra pomaga “przeprogramować” mózg na spokojniejszy tryb. 

7. Yoga Studio

Szkoły jogi pozamykane, a ciało sztywnieje od siedzenia w domu? W tej aplikacji znajdziesz 65 zajęć z jogi i medytacji, a także bibliotekę z ponad 280 pozycjami ze szczegółowymi instrukcjami.

8. Calm

Potrzebujesz trochę więcej spokoju w swoim życiu? Calm pomoże ci się relaksować, medytować i dobrze spać. Najpopularniejszym programem w aplikacji jest  "7 Days of Calm", który w tydzień pomoże ci się nauczyć skutecznie medytować, oraz piękne obrazy przyrodnicze z kojącymi dźwiękami w tle.

9. Adult Colouring

Jak wiesz, kolorowanki nie są już tylko dla dzieci. Wybieraj spośród mandali, obrazków przedstawiających florę, faunę, znane dzieła sztuki czy abstrakcji i relaksuj się ile wlezie!

10. Relax Melodies

Relax Melodies to fantastyczna aplikacja do usypiania, która pomoże ci zasnąć na całą noc. Wybierz ulubione dźwięki/melodie i dostosuj głośność każdej z nich indywidualnie, by uzyskać jak najlepsze i najbardziej spersonalizowane rezultaty. Wciągające, przyjemne i skuteczne!

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać komentarze. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław