Najwyższej jakości słuchawki mobilne będące owocem współpracy dwóch legendarnych marek – Bowers & Wilkins i Maserati. Ta specjalna wersja zapewnia angażujący dźwięk i wyrównane brzmienie, charakterystyczne dla konstrukcji audio Bowers & Wilkins z wzornictwem i materiałami nawiązującymi do bogatego włoskiego dziedzictwa Maserati. P5 Maserati Edition wykończone są wysokogatunkową naturalną skórą w charakterystycznym dla Maserati ikonicznym i wyróżniającym kolorze racing blue. Ponadto słuchawki P5 Maserati Edition wzbogacone zostały o emblemat ze słynnym trójzębem Maserati, który umieszczono na pałąku nagłownym, a także ekskluzywny futerał podróżny wykonany z pikowanej skóry.


P5 Maserati Edition przekonują właściwościami dźwiękowymi. Słuchawki zapewniają relaksujące, naturalne brzmienie, które płynie ze specjalnie opracowanych, ultralinearnych magnesów neodymowych i zoptymalizowanych membran wykonanych z Mylaru. Maksymalną izolację od szumu zewnętrznego zapewnia połączenie uszczelnionych skórzanych poduszek nausznych i zamkniętego projektu tyłu obudowy, wyposażonego w sztywną, metalową płytkę.

Podobnie jak oryginalne mobilne słuchawki hi-fi P5, wersja P5 Maserati Edition dostarczana jest z przewodem „Made for iPhone”, umożliwiającym prowadzenie rozmów telefonicznych i sterowanie urządzeniem, a także z wysokiej jakości standardowym przewodem audio z pozłacanymi wtykami. Ich wymianę ułatwiają magnetycznie mocowane poduszki nauszne, po zdjęciu których użytkownik uzyskuje łatwy dostęp do złączy.

Specyfikacja Bowers & Wilkins P5 Maserati Edition

Impedancja (Ω)26
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)≤ 1,0
Czułość (dB/V)115
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak (iOS)
FuterałTak
Waga kg0,195
Materiał wykończeniaNaturalna skóra

Opinie o Bowers & Wilkins P5 Maserati Edition

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: