Marka: Moon

Nēo 280D MiND

Przetwornik C/A MOON Nēo 280D MiND 

MOON Nēo 280D MiND to niezwykle nowoczesny, w pełni asynchroniczny przetwornik cyfrowo-analogowy. Wyróżnikiem modelu jest wbudowany moduł MiND (połączenie Ethernet lub Wi-Fi), który pozwala stworzyć system wielostrefowy. MiND zwiększa wygodę użytkowania i zapewnia dostęp do stworzonej przez użytkownika biblioteki muzycznej. Ponadto dzięki modułowi użytkownik może sterować systemem z poziomu aplikacji dla iPoda Touch, iPada i iPhona.

Nēo 280D MiND obsługuje najnowsze formaty i pliki wysokiej rozdzielczości, takie jak DSD 256, pliki 384 kHz/32 bity i studyjny format DXD. Niezależnie od dostarczonego materiału, przetwornik C/A MOON-a zapewnia niezwykle wysoką jakość dźwięku. To efekt zastosowania zaawansowanych rozwiązań technicznych i dopracowanych podzespołów. Uniwersalność urządzenia zwiększa obsługa standardu Bluetooth. Dzięki wbudowanemu kodekowi aptX Nēo 280D MiND dostarcza bezprzewodowy dźwięk w jakości zbliżonej do brzmienia zarezerwowanego dla płyt CD.


Stopień analogowy urządzenia jest w pełni zbalansowanym układem różnicowym. Tor sygnału analogowego wzbogacony został o układ DC servo oraz autorski filtr analogowy 18 dB/oktawę. Dzięki temu Nēo 280D MiND przekonuje naturalnym brzmieniem, wysoką dynamiką, imponującą rozdzielczością oraz wysoką wartością stosunku sygnał/szum. Doskonałe parametry i dźwięk są konsekwencją zastosowanych rozwiązań, m.in. 4-warstwowego obwodu drukowanego ze ścieżkami z czystej miedzi, który pozwolił do maksimum skrócić ścieżki sygnałowe, sztywnej ramy ograniczającej wpływ zewnętrznych wibracji, potężnego zasilania, umożliwiającego odtworzenie pełnej skali dynamiki brzmienia.

Atutem modelu Nēo 280D MiND jest także możliwość współpracy z niemal dowolnym źródłem dźwięku, co jest konsekwencją zastosowania licznych złączy. Urządzenie wyposażone jest w sześć wejść cyfrowych: AES/EBU (1), SPDIF (2), Toslink (2) oraz gniazdo USB obsługujące format DSD 256 i 32-bitowe pliki. Całość dopełniają porty IR i RS-232 oraz złącze Sim Link, które wykorzystywane jest do 2-kierunkowej komunikacji z innymi urządzeniami MOON obsługującymi Sim Link.

Specyfikacja Moon Nēo 280D MiND

Częstotliwość próbkowania384
Współczynnik bitowy32

Opinie o Moon Nēo 280D MiND

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: