Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

KOSS KEB25i

Facebook Koss Polska 

Nowe słuchawki Koss KEB25i to wytrzymałe słuchawki douszne, które zapewniają dokładną reprodukcję akustyczną i izolację niespotykaną w tym przedziale cenowym.

Najważniejsze cechy:

 • wytrzymała, aluminiowa konstrukcja,
 • wbudowany mikrofon,
 • doskonała izolacja od otoczenia.

KOSS KEB25i

Wytrzymała konstrukcja

Nowy model słuchawek Koss o oznaczeniu KEB25i charakteryzuje się trwałą minimalistyczną i lekką konstrukcją wykonaną z aluminium. Dyskretny design i zalety tego typu konstrukcji sprawiają, że są to słuchawki na każdą okazję. Zmieszczą się w każdej kieszeni i zajmują niewiele miejsca  - można je zabrać ze sobą wszędzie.


Wbudowany mikrofon

Mikrofon z przyciskiem funkcyjnym, umożliwia m.in. nawiązywanie i kończenie połączenia telefonicznego. Umieszczono go na przewodzie łączącym słuchawki z dowolnym urządzeniem wyposażonym w gniazdo 3,5 mm typu mini-jack. Warto dodać, że niektóre smartfony umożliwiają rozszerzoną konfigurację przycisku, np. dwa szybki kliknięcia powodują przełączenie utworu z playlisty o jeden w przód. 

KOSS KEB25i

Wysoki komfort

Miękkie i przyjemne w dotyku  piankowe końcówki delikatnie się rozszerzają po wprowadzeniu do kanału słuchowego, doskonale dopasowując się do słuchacza, dzięki czemu zapewniają wygodę, komfort słuchania i doskonałą izolację, eliminując dźwięki otoczenia.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne Aktywne
Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 22000 Hz
Długość przewodu (m)1,2
Złącze3,5 mm (Mini Jack)
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie

Marka: Koss

KEB25i biały

119 zł
/ sztuka
 • Typ: Douszne
 • Przeznaczenie: Mobilne Aktywne
 • Impedancja (Ω): 16
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 Hz - 22000 Hz

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 6 zł

Sprawdź szczegóły

KOSS KEB25i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: