Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Elac Miracord 60

Elac Miracord 60

Miracord 60 został skonstruowany po to, aby przenieść przykuwające uwagę wzornictwo respektowanego modelu Miracord 90 do nowej klasy gramofonów. W rezultacie mamy do czynienia z urządzeniem, które nie tylko zachowuje stylistyczne dziedzictwo bardziej zaawansowanej konstrukcji, ale także uwidacznia swój unikalny charakter.

Elac Miracord 60

Projektanci wyposażyli Miracord 60 w serwo kontrolowany silnik DC. Oznacza to, że napęd jest przenoszony za pomocą paska, a wbudowany optyczny sensor przesyła sygnał do algorytmu PID w mikrokontrolerze, który następnie dostraja odpowiednio prędkość silnika. W ten sposób zapewniana jest stabilność pracy, która z kolei przekłada się na wysokiej klasy jakość dźwięku.

Elac Miracord 60

Uwagę przykuwa dostarczane wraz z urządzeniem lekkie ramię z włókna węglowego. Komponent ten osadzony został na zawieszeniu krzyżowym i ma wymienny headshell, gwarantując użytkownikowi maksymalną elastyczność podczas doboru wkładki. Do kluczowych elementów należy również odlewany z aluminium, masywny talerz o grubości 22 mm, który może odtwarzać płyty z prędkością 33 1/3 i 45 obr./min.

Elac Miracord 60

Typ ramieniaKlasyczne
Prędkość obrotowa33 1/3, 45
Przeniesienie napęduPasek
Wyjście USBNie
Pokrywa w komplecieTak
Pobór mocy (max)1.5 W
Pobór mocy (standby)<0,5 W

Marka: ELAC

MIRACORD 60

4 499 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Prędkość obrotowa: 33 1/3, 45
  • Przeniesienie napędu: Pasek
  • Wyjście USB: Nie

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 225 zł

Sprawdź szczegóły

Elac Miracord 60

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: