Głośniki centralne i efektowe CM Centre S2 Bowers & Wilkins

Produkt wyprzedażowy - może pochodzić z ekspozycji.

CM Centre S2 jest 2-drożną konstrukcją, wykorzystującą odseparowaną podwójną kopułkę wysokotonową, która gwarantuje czystość dźwięku, niezbędną w przypadku dialogów.

CM Centre S2 wyposażono ponadto w dwa 130-mm przetworniki z kewlarowymi membranami. Całość zapewnia potężną dawkę energii i precyzji.


W kompaktowej obudowie projektanci Bowers & Wilkins umieścili swoje rewolucyjne rozwiązania. Na szczególną uwagę zasługuje odseparowana podwójna kopułka wysokotonowa Nautilus. To 25-mm konstrukcja, która wykorzystuje cienką aluminiową membranę wzmocnioną na swym obwodzie przez dodatkowy pierścień aluminiowy. To połączenie jednoczy w sobie lekkość i sztywność i zabezpiecza przed powstawaniem zniekształceń akustycznych.

Mimo swojej niewielkiej wysokości CM Centre S2 wyposażony jest w dwa 130-mm przetworniki nisko/średniotonowe z kewlarowymi membranami. Ten układ gwarantuje wysoką jakość dźwięku i pozwala zachować kompaktowe wymiary kolumny głośnikowej. Odtwarzanie niskich tonów wspomaga system bass-reflex z systemem Flowport. To doskonale znane rozwiązanie eliminuje powstawanie szumu powietrza wypływającego z tunelu wentylacyjnego. Dodatkowo CM Centre S2 wykorzystuje ekranowanie magnetyczne.  

Specyfikacja Bowers & Wilkins CM Centre S2

System2-drożny
ObudowaWentylowana z tyłu
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy130 mm x 2,celulozowo-kewlarowa membrana
Przetwornik wysokotonowy25 mm
Pasmo przenoszenia70 - 28 000
Skuteczność87
Częstotliwość podziału4 000
Wymiary (S x W x G) mm166,5 x 480 x 260
Waga kg11,5
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk, Palisander

Opinie o Bowers & Wilkins CM Centre S2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: