Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

The Poetry jest idealnym uzupełnieniem zgranego duetu z serii Klimt (The Music i The Kiss), jeśli chcemy stworzyć wspaniale brzmiący i unikalny w stylu system głośnikowy do kina domowego. The Poetry w zestawieniu z kolumnami The Music jest znakomitym głośnikiem centralnym, ale możemy go również wykorzystać w konfiguracji lewy – centralny – prawy kanał albo jako kanały surround. Głośnik ten pracuje doskonale w pełnym zakresie częstotliwości i to bez żadnych zakłóceń czy ograniczeń w dynamice.  W The Poetry wykorzystano tę samą opatentowaną technologię płaskiej membrany (Flat-Spider-Cone™), a w środku głośnika znajdziemy ręcznie wykonaną z jedwabiu  kopułkę tweetera. W The Poetry odnajdziemy również inną opatentowaną przez Viennę Acoustics technologię – woofery  Spider-Cone ™ - każdy indywidualnie wentylowany przez tylny port.

 

Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław