Marka: Bowers & Wilkins

CT SW12

6 099 zł
/ sztuka

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Subwoofer CT SW12 Bowers & Wilkins

Dla maksymalnego odczucia basów subwoofer CT SW12 wyposażony został w 300-mm (12”) głośnik z membraną o dużej amplitudzie, wykonany z kompozytu papier/Kevlar.


Silne basy mogą stanowić rozróżnienie, pomiędzy słyszeniem filmu i prawdziwym jego odbiorem. Dla prawdziwego wrażenia, fizycznego odbioru, który powoduje pojawianie się adrenaliny oraz przyśpieszenie bicia serca nie ma innej alternatywy, jak dobry subwoofer. Dlatego też, bez wzglądu na to, czy kino domowe jest duże, czy też małe, do każdego z nich proponujemy odpowiednio zestrojony subwoofer. Wykonany w układzie zamkniętej skrzynki zapewnia łatwą możliwość jego ustawienia pomiędzy meblami, każdy z modeli zapewnia dynamikę i sterowanie potrzebne do odtworzenia najsilniejszych efektów filmowych, od wielkich eksplozji po niuanse w partyturze orkiestrowej. A wszystko co Tobie pozostało – to zasiąść w fotelu.

Specyfikacja Bowers & Wilkins CT SW12

Opinie o Bowers & Wilkins CT SW12

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: