Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

KEF Q350

Kiedy przestrzeń jest ograniczona, 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa KEF Q350 nie ogranicza twojej muzycznej radości. Zespół głośnikowy Uni-Q i specjalnie opracowana konstrukcja portu pozwalają otworzyć się na dźwięk.

Dzięki unikatowemu zespołowi głośnikowemu Uni-Q i portem CFD (Computational Fluid Dynamics) model Q350 dostarcza naturalnie detaliczny dźwięk z niesamowicie czystym i sprężystym basem.

  • Zespół głośnikowy Uni-Q zapewniający czysty i precyzyjny dźwięk
  • Centralnie umieszczony przetwornik redukuje rezonans i ulepsza czystość brzmienia
  • Port CFD na tylnej ściance ulepsza brzmienie basu i precyzję średnich tonów
  • Magnetycznie mocowana maskownica

Teraz z większą głębią i przejrzystością

Największą korzyścią płynącą z dźwięku wysokiej rozdzielczości jest możliwość doświadczenia intensywności oryginalnego wydarzenia we własnym domu i w dowolnym czasie. Od początku swojej działalności KEF dążył do stworzenia wysokiej klasy głośników wyróżniających się doskonałą jakością dźwięku, które mogą odtworzyć nagrania naturalnie i precyzyjnie, zapewniając im brzmienie takie, jakie zostało uchwycone w chwili nagrania.

Wprowadzona w 1991 r., wielokrotnie nagradzana seria Q stała się jedną z najpopularniejszych w ofercie firmy KEF i trafnie wyraża filozofię KEF. Kolumny głośnikowe z serii Q od dawna zachwycają miłośników muzyki i audiofilów niesamowitą jakością dźwięku i innowacyjnym wzornictwem. Wraz z najnowszymi udoskonaleniami w zakresie akustyki i stylistyki, 8. generacja serii Q dostarcza dźwięk wysokiej rozdzielczości z jeszcze większą głębią i przejrzystością.

Dźwięk Uni-Q

Charakterystyczny głośnik KEF Uni-Q wyróżnia się umieszczeniem tweetera w akustycznym centrum przetwornika nisko/średniotonowego, zbliżając się do akustycznego ideału jakim jest pojedyncze punktowe źródło dźwięku. Uni-Q zapewnia bardziej detaliczny, precyzyjny i pięknie zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwiękowy, który emitowany jest bardziej równomiernie w całym pomieszczeniu niż jest to możliwe przy jakimkolwiek konwencjonalnym głośniku. Ultraszeroką dyspersję Uni-Q jeszcze bardziej wzmacnia „mandarynkowy” falowód KEF-a ponad kopułką tweetera.

Dopracowana akustycznie

Podstawkową kolumnę głośnikową Q350 wyróżnia konstrukcja portu CFD (Computational Fluid Dynamics) z portem przeniesionym na tylną ściankę. Dzięki zredukowaniu słyszalnego wypływu średnich tonów poprzez port poprawie uległa czystość brzmienia. Z kolei przesunięcie zespołu głośnikowego Uni-Q w kierunku środka obudowy zminimalizowało niepożądany wewnętrzny rezonans oraz zwiększyło przejrzystość i detaliczność dźwięku.

Wrodzona elegancja

Zaprojektowana, aby płynnie wtapiać się w wystrój domowego wnętrza, seria Q zachwyca czystym, ponadczasowym i minimalistycznym wzornictwem. Satynowe wykończenie zewnętrznych powierzchni współgra z eleganckim poblaskiem.

System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15-120W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy165mm Aluminium Uni-Q
Przetwornik wysokotonowy25mm wentylowana kopułka aluminiowa HF
Pasmo przenoszenia63Hz-28kHz (± 3dB)
Wymiary (S x W x G) mm358 x 210 x 306
Waga kg7.6

Marka: KEF

Q350

As low as 1 249 zł
/ sztuka
  • System: 2.5-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 15-200 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 200 mm aluminiowy głośnik niskotonowy

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 62 zł

Sprawdź szczegóły
Q350 jest do kupienia w przyrostach co 2
Podstawkowe kolumny głośnikowe KEF Q350

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: