Marka: PSB Speakers

Synchrony T600 SW

21 000 zł
/ sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 20 - 300
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 3 x 165 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1050 zł

Sprawdź szczegóły

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

PSB T600 Premium to podłogowe kolumny wolnostojące, które dostarczają rewelacyjnych wrażeń odsłuchowych z niebywałą dokładnością tonalną, porywającą dynamiką, wysokim uderzeniem basu, przejrzystą średnicą, precyzyjnym obrazowaniem i znakomitymi mikrodetalami. Wyposażone w całkowicie nową platformę przetworników, nową konstrukcję obudowy, doskonałą pod względem amplitudy zwrotnicę akustyczną Linkwitz-Riley oraz zintegrowane izolatory IsoAcoustics, Synchrony T600 są najbardziej zaawansowanymi kolumnami, jakie kiedykolwiek zaoferowało PSB.

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

Zaawansowany układ przetworników

Przetworniki niskotonowe o średnicy 165 mm oraz 133 mm jednostkę średniotonową wyposażono w kosze z odlewanego ciśnieniowo aluminium, membrany z tkanego włókna węglowego, gumowe otoczki o dużej masie oraz zaawansowaną strukturę silnika, która utrzymuje stałą siłę magnetyczną w szczelinie cewki. 25 mm tytanowa kopułka wysokotonowa posiada tłumienie Ferrofluidem i magnes neodymowy.

Zastosowane rozwiązania przełożyły się na szersze pasmo przenoszenia, wyższą maksymalną moc wyjściową, lepszą efektywność i obsługę mocy oraz zmniejszenie zniekształceń harmonicznych i intermodulacyjnych. W połączeniu z doskonałą pod względem amplitudy zwrotnicą akustyczną Linkwitz-Riley 4. rzędu, te zaawansowane przetworniki zapewniają świetną charakterystykę częstotliwościową i naturalne brzmienie.

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

Solidna obudowa

Obudowa T600 została wykonana z płyty MDF i ma bardziej rozbudowane wewnętrzne usztywnienia niż jakikolwiek inny głośnik PSB Speakers. Minimalizuje to rezonanse obudowy, które mogą powodować nierównomierną odpowiedź i rozmycie transjentów. Przednia ścianka jest pokryta płytą z litego aluminium o grubości 5 mm.

Projektanci podzieli obudowę na cztery komory: jedna szczelna komora dla głośnika średniotonowego i wysokotonowego oraz trzy identycznie dostrojone komory z tyłu, po jednej dla każdego głośnika niskotonowego. Rozbija to fale stojące wewnątrz obudowy, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować nierównomierną odpowiedź i zniekształcenia.

U podstawy T600 znajdują się cztery stabilizatory wysięgnikowe z niestandardowymi izolatorami opartymi na nagradzanych izolatorach Gaia II firmy IsoAcoustics. Zapobiegają one odbijaniu się energii mechanicznej wytwarzanej przez przetworniki i obudowę. Rezultatem jest poprawa mikrodetali, czystsze transjenty, szersza scena dźwiękowa i bardziej precyzyjne obrazowanie.

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

Potężny bas

Konstrukcja matrycy T600 z trzema głośnikami niskotonowymi, które pokrywają stopniowo coraz węższe pasma częstotliwości, wytwarza gładszą odpowiedź basową, ponieważ rozprasza odbicia od podłogi, gdzie odbicia fal o niskiej częstotliwości od podłogi zakłócają bezpośrednie promieniowanie głośników niskotonowych.

Każda kolumna T600 jest dostarczana z dwoma wtyczkami, które można włożyć do portów bass-reflex z tyłu. Pozwala to słuchaczom na dostosowanie mocy wyjściowej basu do środowiska odsłuchowego. Rezultatem są głębokie, melodyjne niskie tony.

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

Atrakcyjne wykończenie

Kolumny Synchrony T600 są dostępne w dwóch atrakcyjnych wykończeniach: Satin Walnut Veneer i High Gloss Piano Black. Akustycznie przezroczyste, mocowane magnetycznie maskownice zwiększają atrakcyjność wizualną T600. Dzięki elementom wzorniczym, takim jak gustownie wygrawerowane logo Synchrony na górnej krawędzi przegrody, PSB Synchrony T600 z wdziękiem wkomponują się w dowolną aranżację pomieszczenia.

PSB T600 Premium – kolumny podłogowe

Najważniejsze parametry

  • Pasmo przenoszenia: 28-20 000 Hz (±1,5 dB), 24-23 000 Hz (±3 dB)
  • 3 głośniki niskotonowe 6½″ (165 mm) i 1 głośnik średniotonowy 5¼″ (133 mm) z tkanymi membranami z włókna węglowego, odlewanymi aluminiowymi koszami i masywnym gumowym zawieszeniem.
  • 1 x 1″ (25 mm) głośnik wysokotonowy z tytanową kopułką z tłumieniem Ferrofluid i magnesem neodymowym
  • Niskorezonansowa obudowa MDF z rozbudowanymi usztywnieniami i oddzieloną aluminiową ścianką przednią
  • Zintegrowane izolatory akustyczne firmy IsoAcoustics
  • Dwie wersje wykończenia – Satin Walnut Veneer i High Gloss Piano Black – z akustycznie przezroczystymi mocowanymi maskownicami

 

Specyfikacja PSB Speakers Synchrony T600 SW

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20 - 300
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy3 x 165 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround
Przetwornik średniotonowy133 mm Cast Basket, Carbon Fibre Cone, Rubber Surround
Przetwornik wysokotonowy25 mm Titanium Dome with Ferrofluid
Pasmo przenoszenia28-20 kHz
Skuteczność91dB
Częstotliwość podziału450Hz B3, 1800Hz LR4
Wymiary (S x W x G) mm228 x 1048 x 343
Waga kg34.9
Wersje wykończeniaOrzech
Impedancja4 Ohm

Opinie o PSB Speakers Synchrony T600 SW

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: