Marka: Linn

360 EXAKT

Cena na telefon
/ sztuka
 • System: 4-drożny
 • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: Upper Bass: 190mm aluminium/magnesium cone; Lower Bass: 220mm long throw aluminium cone x2
 • Przetwornik średniotonowy: 64 mm thin-ply woven carbon dome
 • Przetwornik wysokotonowy: 19 mm Beryllium dome

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Linn 360 Exakt to flagowe kolumny podłogowe szkockiego producenta, które wytwarzają dźwięk o niespotykanej czystości i realizmie. Model ten wyposażono w cyfrową zwrotnicę Exakt i jest przeznaczony do współpracy z odtwarzaczami sieciowymi Linn DSM, zapewniając najwyższą wydajność dla klasycznego systemu stereo. Wszystko, czego można doświadczyć z 360, to oszałamiająca scena dźwiękowa: z wokalami zawieszonymi w przestrzeni oraz prawdziwą skalą i głębią.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Ultra-niskie zniekształcenia

Kluczowe znaczenie dla charakterystyki brzmienia 360 ma całkowite wyeliminowanie słyszalnych zniekształceń. Jest to zasługa prac badawczo-rozwojowych, które pozwoliły zintegrować jednostki napędowe z najnowszymi technologiami wzmacniaczy marki Linn zarówno w systemie basowym, jak i nowej matrycy 360.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Przełomowa charakterystyka dyspersji

Zaokrąglony przód obudowy kolumny zwęża się od dołu do góry, jednocześnie dopasowując się do wymagań każdej indywidualnej jednostki napędowej. Przetworniki są umieszczone idealnie równo w gładkiej przegrodzie, dzięki czemu emitują dźwięk na zewnątrz i z dala od głośnika, całkowicie bez przeszkód. Elementy te sprawiają, że głośnik wytwarza dokładnie taką samą barwę dźwięku w każdym kierunku, wzmacniając scenę dźwiękową oryginalnego nagrania.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Niezwykła konstrukcja

Kolumny 360 zachwycają swoją nietuzinkową stylistyką. Ich zaokrąglona obudowa, misternie obrobione wykończenia i szeroka gama dynamicznych wersji kolorystycznych tworzą wspaniałe wrażenia wizualne z ultranowoczesnym stylem i współczesną klasą.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Układ 360 Array z Adaptive Bias Control

Adaptive Bias Control ma kluczowe znaczenie dla doskonałej wydajności głośników wysokotonowych, średniotonowych i niskotonowych – tworzących całkowicie nowy układ 360 Array. Technologia Adaptive Bias Control eliminuje zniekształcenia ze wzmacniaczy za pomocą dynamicznego zarządzania i korekcji w czasie rzeczywistym. Tym samym zachowują się one absolutnie optymalnie we wszystkich scenariuszach – dla wszystkich rodzajów muzyki, na wszystkich poziomach odsłuchu i przez cały czas.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Exakt

Kolumny są wyposażone w cyfrową zwrotnicę Exakt. Zapewnia ona idealne wyrównanie czasowe każdej części odtwarzanego sygnału, dzięki czemu możesz cieszyć się precyzyjnym dźwiękiem, który został nagrany przez artystę.

System basowy z technologią Power DAC

Użytkownik może liczyć na niezwykle wydajne niski tony, które zostały oddane z większym uderzeniem i znacznie mniejszymi zniekształceniami. Jest to zasługa nowej technologii Power DAC, która łączy przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz w jednym kroku, wydłużając w tej sposób ścieżkę cyfrową i zmniejszając straty.

Kolumny podłogowe Linn 360 Exakt

Najważniejsze parametry

 • 4-drożna kolumna podłogowa
 • Cyfrowa zwrotnica Exakt
 • Tweeter: 19 mm kopułka berylowa
 • Głośnik średniotonowy: 64 mm cienkowarstwowa tkana kopułka węglowa
 • Górny bas: 190 mm stożek aluminiowo magnezowy
 • Dolny bas: 2x 220 mm aluminiowy stożek o długim skoku
 • Technika korekcji warunków akustycznych pomieszczenia Space Optimisation
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy Organik

 

Specyfikacja Linn 360 EXAKT

System4-drożny
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowyUpper Bass: 190mm aluminium/magnesium cone; Lower Bass: 220mm long throw aluminium cone x2
Przetwornik średniotonowy64 mm thin-ply woven carbon dome
Przetwornik wysokotonowy19 mm Beryllium dome
Częstotliwość podziałuExakt digital
Wymiary (S x W x G) mm411 x 1141 x 484
Waga kg70
InneClass A/B with Adaptive Bias Control; Power DAC Technology; Space Optimisation+; Exakt Link x2

Opinie o Linn 360 EXAKT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: