Dźwięk tak naturalny, jak nigdy dotąd – dzięki flagowym kolumnom głośnikowym Bowers & Wilkins 800 D3 będziesz mógł cieszyć się spektakularną jakością i wiernością brzmienia. To najlepsza i najbardziej zaawansowana konstrukcja w historii Bowers & Wilkins, która od chwili swojego debiutu staje się punktem odniesienia w klasie referencyjnych kolumn głośnikowych.

Tak doskonałe efekty to konsekwencja zastosowania całego szeregu innowacyjnych, przełomowych rozwiązań technicznych, gwarantujących najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. Sekcję niskotonową w 800 D3 tworzą dwa 250-milimetrowe przetworniki z membranami Aerofoil. Głośniki wykorzystują jeszcze sztywniejszą niż dotychczas konstrukcję z włókna węglowego, która gwarantuje bardziej tłokowy ruch membrany, przy zachowaniu liniowej charakterystyki częstotliwościowej i niskiego poziomu zniekształceń. W porównaniu z mniej zaawansowanymi kolumnami z serii 800 Diamond, najnowszy model wyróżnia się także przeprojektowanym układem magnetycznym, który umożliwia jeszcze lepszą kontrolę. Większa wydajność to również zasługa udoskonalonej zwrotnicy. 

 


 

Na dolnej obudowie, w której pracują głośniki niskotonowe, spoczywa głowa Turbine. Jej zwieńczeniem jest obudowa mieszcząca przetwornik wysokotonowy z diamentową kopułką. Centralną część głowy zajmuje głośnik średniotonowy z membraną Continuum. Obydwa przetworniki idealnie współpracują ze sobą i wraz z sekcją niskotonową stanowią monolit, zapewniający naturalne, zachwycające brzmienie z potężną i jednocześnie niezwykle zróżnicowaną barwowo basową podstawą.

B&W 803 D3

Wysoka jakość dźwięku to także konsekwencja jeszcze większego usztywnienia obudowy i zastosowania przemyślanych rozwiązań, m.in. zatyczek przeciwpyłowych w przetwornikach niskotonowych, które pozostają odporne na drgania. Wewnętrzną strukturę obudów tworzy system wzmocnień Matrix, gwarantujący najwyższy poziom bierności na wibracje. Wszystko to, w połączeniu z najwyższej klasy przetwornikami, zapewnia niezrównany poziom jakości dźwięku i umożliwia rozkoszowanie się pełnowymiarowym brzmieniem.  

Wyróżnikiem kolumn Bowers & Wilkins 800 D3 jest także podstawa, która gwarantuje niebywałą stabilność. Projektanci wyposażyli ją w innowacyjny rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik może w zależności od własnych preferencji oprzeć całą konstrukcję na rolkach lub kolcach, które tak jak rolki zintegrowane są z podstawą i można je w łatwy sposób opuszczać lub podnosić za pomocą specjalnego kółka zębatego.

Specyfikacja Bowers & Wilkins 800 D3 - Rosenut

System3-drożny
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa50W - 1000W
Pasmo przenoszenia13 - 35000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm413 x 1217 x 611
Waga kg96
Impedancja8 Ohm

Polecane Produkty

Akcesoria do Bowers & Wilkins 800 D3 - Rosenut

Opinie o Bowers & Wilkins 800 D3 - Rosenut

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: