Marka: ELAC

IC-V82-W

1 599 zł
/ sztuka
  • Rodzaj głośnika: Głośniki sufitowe
  • Przeznaczenie: Sufit
  • System: 2-drożny
  • Kształt maskownicy: Okrągła

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 80 zł

Sprawdź szczegóły

ELAC IC-V82-W – sufitowy głośnik instalacyjny

IC-V82-W to reprezentant serii Vertex II, która wykorzystuje rozwiązania techniczne i elementy znane z linii głośników Reference firmy Elac. Stanowi on doskonałe połączenie estetyki i wydajności. Zgodnie z przyjętą przez niemieckiego producenta filozofią, głośnik sufitowy IC-V82-W gwarantuje wysokiej jakości brzmienie i sprawdzi się w różnego typu instalacjach nagłośnieniowych, w tym m.in. w zaawansowanych systemach kina domowego, np. konfiguracjach obsługujących dźwięk Dolby Atmos czy DTS:X.

IC-V82-W to dwudrożna, 6-omowa konstrukcja o średnicy 285 mm (średnica otworu montażowego to 254 cm) i głębokości montażowej 114 mm z lekkim 1-calowym tweeterem oraz wooferem o średnicy 8 cali. Głośnik nisko-średniotonowy ma sztywną, a jednocześnie stosunkowo lekką aluminiową membranę, która zapewnia odpowiednie tłumienie wewnętrzne. W połączeniu ze wspomnianym tweeterem uzyskujemy szerokie pasmo przenoszenia, które mieści się w zakresie od 40 Hz do 20 kHz. W konstrukcji zwrotnic wykorzystano elementy stworzone specjalnie z myślą o użyciu ich w sprzęcie audio. Częstotliwość podziału zwrotnicy w modelu IC-V82-W wynosi 2100 kHz, co pozwala uzyskać płynne połączenie przetworników elektroakustycznych.

Konstrukcja płaskiej, magnetycznie mocowanej maskownicy w głośniku firmy Elac umożliwia pomalowanie na dowolny kolor. Dzięki temu możesz spowodować, że model IC-V82-W niemal zniknie w aranżacji pomieszczenia. Do głośnika dostępne są opcjonalne akcesoria – kwadratowa maskownica oraz wsporniki ułatwiające montaż głośnika w konstrukcji sufitu podwieszanego.

Specyfikacja ELAC IC-V82-W

Rodzaj głośnikaGłośniki sufitowe
PrzeznaczenieSufit
System2-drożny
Kształt maskownicyOkrągła
Impedancja6 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza / Akceptowana moc30-120 W
Zakres częstotliwości40 - 20,000 Hz
Skuteczność88 dB at 2.83 v/1m
Wymiary (S x W x G) mm284 mm średnicy; głębokość montażu 114 mm
InneTweeter: 1" cloth dome; Woofer: 8" aluminum cone

Opinie o ELAC IC-V82-W

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: