Sprawdź

Kim jesteśmy

25 lat na rynku

Od 1994 roku zajmujemy się sprzętem audio oraz kinem domowym wysokiej jakości. Dysponujemy szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, na co dzień wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzisiaj sieć Top Hi-Fi & Video Design tworzy 16 salonów firmowych, autoryzowanych przez światowych producentów, rozlokowanych w 12 miastach Polski.

Dlaczego my?

1

Szybka, darmowa dostawa do domu

Oferujemy szybką dostawę produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym. Kurier dostarczy Ci je prosto do Twojego domu – a przy zamówieniach powyżej 500 zł my pokrywamy koszty wysyłki.

2

Odbiór osobisty tego samego dnia

Kupujesz przez Internet i nie chcesz czekać? Nic prostszego – zrób zakupy w naszym sklepie internetowym z odbiorem osobistym we wskazanym przez Ciebie jednym z naszych 16 salonów. Wymarzony sprzęt odbierzesz nawet jeszcze tego samego dnia.

3

Gwarancja – nawet do 3 lat

Oferujemy profesjonalne wsparcie gwarancyjne dla wszystkich naszych marek i produktów. Nasi technicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy dzięki swojej wiedzy sprawnie i z należytą dokładnością usuną wszelkie ewentualne usterki. Zapewniamy dożytownią gwarancję dla wybranych produktów Koss oraz możliwość przedłużenia standardowej ochrony gwarancyjnej nawet do 3 lat dla urządzeń Yamahy.

4

Darmowe raty 10 x 0%

W naszych salonach i sklepie internetowym możesz wybrać wygodny sposób finansowania swoich zakupów – oferujemy elastyczne rozwiązania długości spłaty oraz oprocentowanie 0%.

5

Wsparcie techniczne po zakupie

Działamy na rynku od 25 lat i zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i doradztwo na późniejszych etapach korzystania z zakupionego sprzętu, nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

Eksperci dobrego brzmienia

Nasi konsultanci to wysokiej klasy specjaliści, których łączy wielka pasja do muzyki i nowych technologii. Większość z nich jest z nami od lat, chętnie dzieląc się z klientami swoim bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Wstąp do jednego z naszych salonów i powiedz nam czego oczekujesz, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Jestesmy blisko Ciebie

Salony Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz w wielu polskich miastach, bo chcemy być jak najbliżej Ciebie. Jeśli muzyka i nowe technologie sprawiają Ci radość, odwiedź jeden z naszych salonów lub zaproś nas do siebie, a z prawdziwą przyjemnością pomożemy Ci w stworzeniu wymarzonego systemu.

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design:

Komfortowe warunki wyboru

Wszystkie nasze salony wyposażone są w sale odsłuchowe, dedykowane miejsca do wyboru systemów multiroom, słuchawek a także głośników bezprzewodowych, gdzie w komfortowych warunkach, przy filiżance kawy, możesz ocenić walory brzmieniowe wybranego sprzętu przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Oferujemy także możliwość przetestowania sprzętu w domu!

Tylko najlepsze urządzenia

Urządzenia, które oferujemy to starannie wyselekcjonowana gama najlepszych światowych marek oraz wyjątkowych produktów. Skomponowaliśmy ją tak, aby gwarantowała znakomite brzmienie, realizując szeroki zakres oczekiwań pod kątem funkcjonalności, designu oraz ceny.

Służymy naszą wiedzą

Oferujemy Ci znacznie więcej niż po prostu zakup sprzętu. Na naszej stronie internetowej dzielimy się naszą wiedzą pisząc artykuły i poradniki, które pomogą Ci w wyborze wymarzonego sprzętu. Korzystamy z najnowszych technologii i zmieniamy się tak jak zmienia się rynek audio. Nasze salony to przyjazna przestrzeń, gdzie życzliwy i doświadczony ekspert posłuży Ci swą pomocą i wiedzą, zawsze prezentując rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań.

Instalacje audio-wideo

Nasi specjaliści pomogą Ci zaprojektować niestandardowe instalacje audio–wideo dopasowane konkretnie do Twoich potrzeb i wizji. Doradzimy jakie urządzenia wybrać, a także pomożemy przy ich instalacji i konfiguracji. Skontaktuj się z poniższymi salonami, jeśli chcesz stworzyć system audio stworzony specjalnie dla Twojego domu.

Warszawa
ul. Gen. Andersa 12
22 635 64 63
Warszawa
ul. Gen. Andersa 12
22 635 64 63
Warszawa
ul. Gen. Andersa 12
22 635 64 63