Poprzedni
Następny

Yamaha YSP-2700 i YAS-306 – soundbary nowej generacji

Yamaha rozszerza gamę swoich soundbarów o dwa nowe modele. YAS-306 i YSP-2700 dostarczają prawdziwy dźwięk 7.1 i obsługują system multi-room Yamaha MusicCast. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, eleganckiemu wzornictwu i prostej konfiguracji urządzenia te z łatwością integrują się z dowolnym wystrojem wnętrza

Najnowsze soundbary Yamahy, YAS-306 i YSP-2700, kompatybilne są z systemem multi-room MusicCast. Dzięki temu urządzenia nie tylko mogą przesyłać wszystkie sygnały z sieci MusicCast, zachowując najwyższą jakością dźwięku, lecz także zapewniają dostęp do wszystkich podłączonych źródeł dźwięku w całym systemie multi-room. W efekcie użytkownik możesz słuchać dźwięku z telewizora, odtwarzaczy Blu-ray, odtwarzaczy CD i innych źródeł audio w każdym pomieszczeniu w domu. Wszechstronność modeli YAS-306 i YSP-2700 zwiększa obsługa Apple AirPlay, Bluetooth i serwisów muzycznych takich jak Spotify i Juke.

Yamaha YSP-2700

Yamaha YSP-2700 jest zaawansowanym cyfrowym projektorem dźwięku, który dostarcza prawdziwy dźwięk przestrzenny 7.1 z jednego urządzenia. 16 głośników precyzyjnie rozsyła wiązki dźwięku, które odbijając się od płaskich powierzchni w pomieszczeniu docierają do miejsca odsłuchu, otaczając użytkownika przestrzennym dźwiękiem. Urządzenie wyposażone jest w trzy wejścia HDMI, umożliwiające podłączenie różnorodnych źródeł, m.in. odtwarzacza Blu-ray lub CD oraz konsoli do gier. Aby zagwarantować najwyższej jakości obraz YSP-2700 obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD. W uzyskaniu fantastycznych przestrzennych efektów dźwiękowych pomaga zaawansowany układ Cinema DSP, który udostępnia użytkownikom 10 różnych programów, dopasowujących brzmienie do odtwarzanego dźwięku, np. film, muzyka, wnosząc niezwykle rzeczywisty świat dźwięku wprost do domowego salonu.

Yamaha YAS-306

Drugie z nowych urządzeń, Yamaha YAS-306, jest równie eleganckim, kompaktowym i mocnym soundbarem. Dzięki technologii Air Surround Xtreme, wykorzystującej złożone algorytmy, model ten dostarcza autentyczny dźwięk przestrzenny 7.1 wprost do domowego salonu, zastępując cały system kina domowego jedną konstrukcją. Dwa zintegrowane subwoofery gwarantują mocny bas i zapewniają zapierający dech dźwięk w filmowych scenach akcji. Ponadto Yamaha wyposażyła YAS-306 w pięć różnych programów dźwiękowych, co pozwala perfekcyjnie dopasować brzmienie do różnych źródeł - niezależnie od tego, czy jest to muzyka, film, program telewizyjny, relacja sportowa lub gra wideo. Dopełnieniem zaawansowanych możliwości YAS-306 jest łatwość instalacji – urządzenie można ustawić przed telewizorem lub zawiesić na ścianie. Niezależnie od wybranej opcji, dzięki zaokrąglonej obudowie soundbar idealnie dopasuje się do wystroju wnętrza pomieszczenia.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: