Poprzedni
Następny

P7 Wireless - ciesz się doskonałym dźwiękiem, bez przewodów

Bowers & Wilkins przedstawia nowe słuchawki bezprzewodowe. Model P7 Wireless opiera się na sukcesie niezwykle cenionych P7, ale wyróżnia się wygodą i możliwością przesyłania dźwięku w wysokiej jakości za pomocą Bluetooth aptX, dzięki czemu idealnie sprawdza się w roli wyjątkowej, wszechstronnej konstrukcji przenośnej
Bowers & Wilkins z dumą prezentuje model P7 Wireless, profesjonalnej jakości słuchawki, które dostarczają nieskazitelny dźwięk dzięki zastosowaniu wygodnej w użytkowaniu, zaawansowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth aptX.

Opierając się na sukcesie oryginalnych P7 i utytułowanych P5 Wireless, cała konstrukcja słuchawek P7 Wireless została zaprojektowana tak, aby użytkownik całkowicie zanurzył się w muzyce. Dzięki akustycznym udoskonaleniom, wprowadzonym w przetwornikach wywodzących się z modelu P7, wrażenia dźwiękowe są po prostu spektakularne: bas jest bardziej sprężysty, wokale jeszcze precyzyjniej zdefiniowane, a poczucie przestrzeni, równowagi i przejrzystości całego zakresu częstotliwości jeszcze wspanialsze.

Bowers & Wilkins P7 Wireless

Zastosowana technologia Bluetooth aptX, ta sama, która zapewnia fantastyczne efekty w modelu P5 Wireless, sprawia, że słuchawki P7 Wireless odtworzą najlepszy możliwy dźwięk, jaki twoje urządzenie - czy to będzie smartfon, tablet lub komputer - jest w stanie dostarczyć. P7 Wireless można z łatwością podłączyć do kompatybilnego źródła i intuicyjnie obsługiwać je za pomocą przycisków na prawej muszli słuchawkowej. Wbudowane sterowanie pozwala rozpoczynać/kończyć odtwarzanie muzyki i przeskakiwać pomiędzy utworami, a także odbierać połączenia telefoniczne.

Wbudowany akumulator modelu P7 Wireless zapewnia imponujący czas pracy na jednym ładowaniu, aż 17 godzin, a dzięki dołączonemu kablowi USB, ładowanie słuchawek z komputera jest niezwykle łatwe. Użytkownicy, którzy preferują tradycyjne, przewodowe połączenie, mogą wykorzystać dołączony do zestawu kabel. Ponadto słuchawki dostarczane są wraz z wyściełanym etui ochronnym.

W większości słuchawek, jakość dźwięku jest ograniczona przez sposób, w jaki głośniki zostały zaprojektowane. Aby zaoszczędzić miejsce, membrana musi pełnić podwójną rolę i pracować jako jednostka tworząca dźwięk oraz system zawieszenia. Ale w P7 inżynierowie Bowers & Wilkins stworzyli słuchawkowy przetwornik, który działa niemal tak, jak przetworniki w głośnikach hi-fi, w których membrana skupia się wyłącznie na swoim zadaniu: tworzeniu dźwięku.

Wewnętrzne kosze głośnikowe, otaczające przetworniki P7 Wireless, są perforowane otworami wentylacyjnymi pokrytymi warstwą stawiającą opór. Ta unikatowa konstrukcja pozwala precyzyjnie kontrolować przepływ powietrza z tyłu przetwornika, co skutkuje bardziej równomiernym ruchem, analogicznym do tłoka. Ponadto, podczas gdy cewki większości słuchawek wykonane są z miedzi, P7 Wireless wykorzystuje cewki wykonane z lżejszego kompozytu aluminium-miedź. Zmniejszenie masy oznacza, że przetwornik może łatwiej się poruszać, co poprawia dynamikę wysokich częstotliwości.

Bowers & Wilkins P7 Wireless

W P7 Wireless płyty przegrody głośnika zostały znacząco wzmocnione i dostrojone tak, aby pozostawały sztywne i bierne. Ogranicza to wszelki rezonans, który mógłby powodować podkolorowanie dźwięku. Ponadto materiał tłumiący wewnątrz obudowy głośnika pomaga kontrolować i tłumić wewnętrzne odbicia, jeszcze bardziej redukując podkolorowanie i zniekształcenia. Wszystko to sprawia, że przetwornik charakteryzuje się bardziej precyzyjnym, kontrolowanym ruchem i dostarcza wybitnej jakości dźwięk.

Wokółuszne muszle P7 Wireless wykorzystują poduszki z pianką z funkcją pamięci. Pianka skutecznie izoluje od zewnętrznego hałasu i gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki dwukomorowej konstrukcji, pomagającej dopasować się do kształtu głowy użytkownika. Konstrukcja ta zapewnia stałą ilość powietrza pomiędzy przetwornikiem i powierzchnią ucha po obu stronach głowy. Rozwiązanie to nie tylko udoskonala obraz stereofoniczny, lecz także optymalizuje dźwięk w przypadku każdego użytkownika.

Tak jak we wszystkich słuchawkach Bowers & Wilkins, nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach pod względem jakości wykonania i wyboru materiałów. Ruchome elementy wykonane są ze szczotkowanej stali nierdzewnej, podobnie jak pomysłowy mechanizm składania słuchawek. Płytki z logo zostały przygotowane ze szczotkowanego aluminium. Pasek nagłowny i poduszki wokółuszne pokrywa luksusowa, miękka skóra owcza, co zwiększa przyjemność korzystania ze słuchawek podczas długich sesji odsłuchowych.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: